morph-browser - en to bn_BD translation catalogue (9 entries)

en: Copy
bn_BD: কপি

en: Cut
bn_BD: কর্তন

en: Paste
bn_BD: পেস্ট

en: Redo
bn_BD: পুনরায়

en: Undo
bn_BD: পূর্বাবস্থা

en: Allow
bn_BD: সম্মতি

en: Downloads
bn_BD: ডাউনলোডস

en: Done
bn_BD: সম্পন্ন

en: Settings
bn_BD: সেটিংস
