morph-browser - en to sa translation catalogue (8 entries)

en: Back
sa: प्रतिगम्यताम्

en: OK
sa: अस्तु

en: Allow
sa: अनुमन्यताम्‌

en: Cancel
sa: निरसयतु

en: Authentication required.
sa: प्रमाणीकरणमपेक्षितम्।

en: Username
sa: उपयोक्तृनाम

en: Password
sa: कूटसङ्केतः

en: Network Error
sa: जालदोषः
