morph-browser - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: Back
ur: واپس

en: Copy
ur: نقل

en: Cut
ur: کاٹیں

en: Paste
ur: چسپاں کریں

en: Redo
ur: دوبارہ کریں

en: Undo
ur: کالعدم

en: OK
ur: ٹھیک ہے

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Password
ur: پاس ورڈ

en: Close
ur: بند کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Downloads
ur: ڈاؤن لوڈ

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

note: TRANSLATORS: Field where the title of bookmarked URL can be changed
en: Name
ur: نام

en: Done
ur: ہوگیا

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Microphone
ur: مائیکروفون

en: Camera
ur: کیمرہ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں
