morph-browser - en to lt translation catalogue (115 entries)

en: Morph Browser
lt: Morph naršyklė

en: Morph Web Browser
lt: Morph saityno naršyklė

en: Browse the World Wide Web using QtWebEngine
lt: Naršyti saityną naudojant QtWebEngine

en: Internet;WWW;Browser;Web;Explorer
lt: Internetas;WWW;Naršyklė;Narsykle;Saitynas;Žiniatinklis;Ziniatinklis

en: New Window
lt: Naujas langas

en: New Private Window
lt: Naujas privatus langas

en: Back
lt: Atgal

en: Clear History
lt: Išvalyti istoriją

en: Copy link
lt: Kopijuoti nuorodą

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Cut
lt: Iškirpti

en: New Tab
lt: Nauja kortelė

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'New Tab' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Open a New Tab
lt: Atverti naujoje kortelėje

en: Open link in default browser
lt: Atverti nuorodą numatytojoje naršyklėje

en: Open link in new background tab
lt: Atverti nuorodą foninėje kortelėje

en: Open link in new private window
lt: Atverti nuorodą naujame privačiame lange

en: Open link in new tab
lt: Atverti nuorodą naujoje kortelėje

en: Open link in new window
lt: Atverti nuorodą naujame lange

en: Open video in new tab
lt: Atverti vaizdo įrašą naujoje kortelėje

en: Paste
lt: Įdėti

en: Redo
lt: Grąžinti

en: Reload
lt: Įkelti iš naujo

en: Save link
lt: Įrašyti nuorodą

en: Save video
lt: Įrašyti vaizdo įrašą

en: Share
lt: Bendrinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: JavaScript Alert
lt: „JavaScript“ įspėjimas

en: OK
lt: Gerai

en: Allow
lt: Leisti

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Authentication required.
lt: Reikalingas tapatybės nustatymas.

note: TRANSLATORS: %1 refers to the URL of the current website
en: The website %1 requires authentication.
lt: Internetinė svetainė %1 reikalauja tapatybės nustatymo.

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Confirm Navigation
lt: Patvirtinti naršymą

en: Leave
lt: Išeiti

en: This connection is untrusted
lt: Šis ryšys yra nepatikimas

en: Proceed anyway
lt: Vis tiek tęsti

en: Select Color
lt: Pasirinkite spalvą

en: JavaScript Confirmation
lt: JavaScript patvirtinimas

en: Close
lt: Užverti

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Not Set
lt: Nenustatyta

en: Never allow access
lt: Niekada neleisti prieigos

en: Always allow access
lt: Visada leisti prieigą

en: allowed to launch other apps
lt: leidžiama paleisti kitas programėles

en: Download failed
lt: Atsiuntimas nepavyko

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Downloads
lt: Atsiuntimai

en: Network Error
lt: Tinklo klaida

en: Error: %1
lt: Klaida: %1

en: Please check your network settings and try refreshing the page.
lt: Patikrinkite savo tinklo nustatymus ir bandykite įkelti puslapį iš naujo.

en: Refresh page
lt: Įkelti puslapį iš naujo

en: This page wants to know your device’s location.
lt: Šis puslapis nori žinoti jūsų įrenginio buvimo vietą.

en: This site security certificate is not trusted.
lt: Šios internetinės svetainės saugumo liudijimas nėra patikimas.

en: Learn more
lt: Sužinoti daugiau

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SSL certificate's start date
en: Valid from:
    %1
lt: Galioja nuo:
    %1

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SSL certificate's expiry date
en: Valid until:
    %1
lt: Galioja iki:
    %1

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SSL certificate's SHA1 fingerprint
en: Fingerprint (SHA1):
    %1
lt: Kontrolinis kodas (SHA1):
    %1

en: You should not proceed, especially if you have never seen this warning before for this site.
lt: Jūs neturėtumėte tęsti. Ypač, jei anksčiau šioje svetainėje niekada nesate matę šio įspėjimo.

en: Permission
lt: Leidimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Save page as HTML / PDF
lt: Įrašyti puslapį kaip HTML / PDF

en: Save as HTML
lt: Įrašyti kaip HTML

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Save as PDF
lt: Įrašyti kaip PDF

en: Zoom
lt: Mastelis

en: Zoom Out
lt: Mažinti

en: Reset
lt: Atstatyti

en: Zoom In
lt: Didinti

en: Save
lt: Įrašyti

en: Current Zoom
lt: Dabartinis mastelis

note: TRANSLATORS: Field where the title of bookmarked URL can be changed
en: Name
lt: Pavadinimas

en: New Folder
lt: Naujas aplankas

en: Create new folder
lt: Sukurti naują aplanką

en: Done
lt: Atlikta

en: New window
lt: Naujas langas

en: New private window
lt: Naujas privatus langas

en: History
lt: Istorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Set Desktop mode
lt: Nustatyti darbalaukio veikseną

en: %1 page | %1 pages
lt[0]: %1 puslapis
lt[1]: %1 puslapiai
lt[2]: %1 puslapių

en: Yesterday
lt: Vakar

en: All History
lt: Visa istorija

en: Today
lt: Šiandien

note: TRANSLATORS: %1 refers to the current page’s title
en: %1 - Morph Web Browser
lt: %1 - Morph saityno naršyklė

en: This is a private tab
lt: Tai yra privati kortelė

en: More
lt: Daugiau

en: Something went wrong while displaying %1.
lt: Kažkas nutiko atvaizduojant %1.

en: Close tab
lt: Užverti kortelę

en: This site has insecure content
lt: Šioje svetainėje yra nesaugus turinys

en: You are connected to %1 via HTTPS. The certificate is valid.
lt: Esate prisijungę prie %1 naudodami HTTPS. Liudijimas galioja.

en: Search engine
lt: Paieškos sistema

en: Default Zoom
lt: Numatytasis mastelis

en: Privacy & permissions
lt: Privatumas ir leidimai

en: Reset browser settings
lt: Atstatyti naršyklės nustatymus

en: Camera & microphone
lt: Kamera ir mikrofonas

en: Microphone
lt: Mikrofonas

en: Camera
lt: Kamera

en: Swipe Up To Exit Full Screen
lt: Perbraukite aukštyn norėdami išeiti iš viso ekrano

en: New tab
lt: Nauja kortelė

en: Move to New Window
lt: Perkelti į naują langą

en: Close Tab
lt: Užverti kortelę

en: Remove
lt: Šalinti

en: Add account
lt: Pridėti paskyrą

en: Don't use an account
lt: Nenaudoti paskyros

en: Account error
lt: Paskyros klaida

en: Authentication failed
lt: Nepavyko nustatyti tapatybę

note: TRANSLATORS: %1 refers to the application name, %2 refers to the account provider
en: <b>%1</b> needs to access your %2 online account.
lt: <b>%1</b> reikia prieigos prie jūsų %2 internetinės paskyros.

note: TRANSLATORS: %1 refers to the application name, %2 refers to the account provider
en: <b>%1</b> would like to access your %2 online account.
lt: <b>%1</b> norėtų gauti prieigą prie jūsų %2 internetinės paskyros.

en: Choose an account now, or skip this step and choose an online account later.
lt: Pasirinkite paskyrą dabar arba praleiskite šį žingsnį ir vėliau pasirinkite internetinę paskyrą.

en: Close the app
lt: Užverti programėlę

en: Skip
lt: Praleisti

en: Oops, something went wrong.
lt: Oi, kažkas nutiko.
