mousai - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Mousai
sr: Моусаи

en: Discover songs you are aching to know with an easy-to-use interface.
sr: Откријте песме које желите да знате са интерфејсом који је лак за коришћење.

en: Note: This uses the API of audd.io, so it is necessary to log in to their site to get more trials.
sr: Важно: Овај програм користи API од audd.io, те је неопходно пријавити се са њиховог сајта да би сте имали више покушаја.

en: Why you will love Mousai?
sr: Зашто ћете заволети Моусаи?

en: _Keyboard Shortcuts
sr: _Пречице на тастатури

en: Listen
sr: Слушај

en: Main Menu
sr: Главни изборник

en: General
sr: Опште

[ctx: shortcut window]
en: General
sr: Опште

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
sr: Приказ пречица

[ctx: shortcut window]
en: Quit
sr: Изађи

en: Stop
sr: Заустави

en: Quit
sr: Изађи
