mousai - en to nb_NO translation catalogue (69 entries)

en: Identify songs in seconds
nb_NO: Identifiser sanger i løpet av sekunder

en: Window width
nb_NO: Vindusbredde

en: Window height
nb_NO: Vindushøyde

en: Whether the window is maximized
nb_NO: Hvorvidt vinduet maksimeres

en: Discover songs you are aching to know with an easy-to-use interface.
nb_NO: Oppdag sanger du knitrer etter å gjenkjenne med et enkelt brukergrensesnitt.

en: Note: This uses the API of audd.io, so it is necessary to log in to their site to get more trials.
nb_NO: Merk dette bruker API-et til audd.io, så du må logge inn på siden deres for å få flere prøveperioder.

en: Why you will love Mousai?
nb_NO: Hvorfor du vil elske Mousai?

en: 🎸 Build a repertoire of recognized songs
nb_NO: 🎸 Bygg et repertoar av gjenkjente sanger

en: 🎼 Quickly preview the song within the interface
nb_NO: 🎼 Forhåndsvis sangen i grensesnittet

en: 🌐 Browse and listen the song from different providers
nb_NO: 🌐 Utforsk og lytt til sanger fra forskjellige tilbydere

en: 📱 Easy-to-use user interface
nb_NO: 📱 Lettfattelig brukergrensesnitt

en: _Keyboard Shortcuts
nb_NO: _Tastatursnarveier

en: _About Mousai
nb_NO: _Om Mousai

en: Select _All
nb_NO: Velg _alle

en: Select _None
nb_NO: _Fravelg alle

en: Listen
nb_NO: Lytt

en: Main Menu
nb_NO: Hovedmeny

en: Select
nb_NO: Velg

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: Click the listen button to start
nb_NO: Klikk på lytteknappen for å starte

en: Lyrics
nb_NO: Sangtekster

en: General
nb_NO: Generelt

en: API Token
nb_NO: API-symbol

en: Offline Mode Enabled
nb_NO: Frakoblet modus påslått

en: Cancel Listening
nb_NO: Avbryt lytting

en: Offline Mode
nb_NO: Frakoblet modus

[ctx: shortcut window]
en: General
nb_NO: Generelt

[ctx: shortcut window]
en: Open Main Menu
nb_NO: Åpne hovedmenyen

[ctx: shortcut window]
en: Search
nb_NO: Søk

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
nb_NO: Vis snarveier

[ctx: shortcut window]
en: Quit
nb_NO: Avslutt

[ctx: shortcut window]
en: Controls
nb_NO: Kontroller

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Listen
nb_NO: Veksle lytting

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Playback
nb_NO: Veksle avspilling

en: Show Song Information
nb_NO: Vis sang-info

en: Stop
nb_NO: Stopp

en: Remove From History
nb_NO: Fjern fra historikk

en: Copy
nb_NO: Kopier

en: Information
nb_NO: Info

en: Last Heard
nb_NO: Sist hørt

en: Release Date
nb_NO: Utgivelsesdato

en: New
nb_NO: Ny

en: Critical Database Error
nb_NO: Database over kritiske feil

en: Quit
nb_NO: Avslutt

note: Translators: `%R` will be replaced with 24-hour formatted datetime (e.g., `13:21`)
en: today at %R
nb_NO: i dag %R

note: Translators: `%R` will be replaced with 24-hour formatted datetime (e.g., `13:21`)
en: yesterday at %R
nb_NO: i går %R

en: Microphone
nb_NO: Mikrofon

en: Desktop Audio
nb_NO: Skrivebordslyd

en: No Matches Found
nb_NO: Ingen treff

en: Cannot Create Fingerprint From Audio
nb_NO: Kan ikke gjenkjenne fingeravtrykk fra lyd

en: Invalid Token Given
nb_NO: Ugyldig symbol angitt

en: Token Limit Reached
nb_NO: Symbolgrense nådd

en: Browse on Apple Music
nb_NO: Utforsk på Apple Music

en: Browse on AudD
nb_NO: Utforsk på AudD

en: Listen on Spotify
nb_NO: Lytt på Spotify

en: Search on YouTube
nb_NO: Søk på YouTube

en: _Undo
nb_NO: _Angre

en: Select items
nb_NO: Velg elementer

en: Remove Song From History | Remove Songs From History
nb_NO[0]: Fjern sang fra historikk
nb_NO[1]: Fjern sanger fra historikk

en: No, Thanks
nb_NO: Nei takk

en: Open an Issue
nb_NO: Åpne feilrapport

en: Try Again
nb_NO: Prøv igjen

en: Open Preferences
nb_NO: Åpne innstillinger

en: An error occurred in the player
nb_NO: En feil oppstod i avspilleren

en: Play
nb_NO: Spill

en: Listening…
nb_NO: Lytter …

en: Recognizing…
nb_NO: Gjenkjenner …

en: Unknown
nb_NO: Ukjent

en: Unselect
nb_NO: Fravelg
