mousai - en to oc translation catalogue (59 entries)

en: Identify songs in seconds
oc: Identificar las cançons en unas segondas

en: Window width
oc: Largor de la fenèstra

en: Window height
oc: Nautor de la fenèstra

en: Whether the window is maximized
oc: Indica se la fenèstra es maximizada

en: Discover songs you are aching to know with an easy-to-use interface.
oc: Descobrissètz las cançons que vos agradarà conéisser gràcia a una interfàcia facila de bon utilizar.

en: Note: This uses the API of audd.io, so it is necessary to log in to their site to get more trials.
oc: Nòta : utiliza las API de audd.io, es doncas necessari de se marcar sus lor site per obténer mai d’ensages.

en: Why you will love Mousai?
oc: Perqué aimaretz Mousai ?

en: _Preferences
oc: _Preferéncias

en: _Keyboard Shortcuts
oc: _Acorchis de clavièr

en: _About Mousai
oc: _A prepaus de Mousai

en: Select _All
oc: Tot _seleccionar

en: Select _None
oc: Seleccionar pas _res

en: Home
oc: Repertòri personal

en: Recognize Song
oc: Reconeissença de cançon

en: Listen
oc: Escotar

en: Main Menu
oc: Menú principal

en: Select
oc: Seleccionar

en: Search Songs
oc: Cercar de cançons

en: Cancel Selection
oc: Anullar la seleccion

en: Cancel
oc: Anullar

en: No Results
oc: Cap de resultat

en: Lyrics
oc: Paraulas

en: API Token
oc: Geton d’API

en: Cancel Listening
oc: Anullar l’escota

[ctx: shortcut window]
en: Open Main Menu
oc: Dobrir lo menú principal

[ctx: shortcut window]
en: Search
oc: Recercar

[ctx: shortcut window]
en: Show Preferences
oc: Afichar las preferéncias

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
oc: Afichar los acorchis

[ctx: shortcut window]
en: Quit
oc: Sortir

[ctx: shortcut window]
en: Controls
oc: Contraròtles

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Listen
oc: Alternar l’escota

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Playback
oc: Bascular lo mòde repeticion

en: Show Song Information
oc: Afichar las informacions sus la cançon

en: Stop
oc: Arrestar

en: Remove From History
oc: Tirar de l’istoric

en: Copy
oc: Copiar

en: Information
oc: Informacions

en: Last Heard
oc: Darrièra escota

en: Release Date
oc: Data de sortida

en: New
oc: Novèl

en: Donate (Buy Me a Coffee)
oc: Far un don (Buy Me a Coffee)

en: Translate
oc: Traduire

en: Critical Database Error
oc: Error critica de basa de donadas

en: Quit
oc: Sortir

en: Microphone
oc: Microfòn

en: Desktop Audio
oc: Àudio del burèu

en: Browse on Apple Music
oc: Navegar sus Apple Music

en: Browse on AudD
oc: Navegar sus AudD

en: Listen on Spotify
oc: Escotar sus Spotify

en: Search on YouTube
oc: Cercar sus YouTube

en: Copied to clipboard
oc: Copiat al quichapapièrs

en: _Undo
oc: _Anullar

en: Remove Song From History | Remove Songs From History
oc[0]: Escafar la cançon de l’istoric
oc[1]: Escafar las cançons de l’istoric

en: Ok, Got It
oc: D'acòrdi

en: Later
oc: Mai tard

en: Play
oc: Lectura

en: Pause
oc: Pausa

en: Listening…
oc: En escota…

en: Recognizing…
oc: En reconeissença…
