mousai - en to et translation catalogue (109 entries)

en: Identify songs in seconds
et: Tuvasta laule sekunditega

note: Translators: These are search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons. The list MUST also end with a semicolon.
en: Shazam;Audio;Music;Song;Recognize;Identify;Recognition;
et: Shazam;Audio;Music;Song;Recognize;Identify;Recognition;tuvastamine;muusika;autor;esitaja;lugu:pala;laul;

en: Window width
et: Akna laius

en: Window height
et: Akna kõrgus

en: Whether the window is maximized
et: Kas aken on maksimaalses vaates

en: Audio source type to use in recording audio
et: Heliallikas kasutamiseks salvestamisel

en: API token used by AudD recognition
et: AudDi tuvastusteenuse API tunnusluba

en: Legacy (Kept for migration)
et: Pärandvalik (on kasutusel vaid andmete kolimiseks)

en: Discover songs you are aching to know with an easy-to-use interface.
et: Mugava kasutajaliidese abil avasta vaevata laule, mida oled alati tahtnud teada.

en: Mousai is a simple application that can recognize songs similar to Shazam. Just click the listen button, and then wait a few seconds. It will magically return the title and artist of that song!
et: Mousai on lihtne rakendus, mis oskab tuvastada lugusid (sarnane Shazamile). Vajuta nuppu „Kuula“ ja oota mõni hetk ning varsti näedki loo pealkirja ja esitajat!

en: Note: This uses the API of audd.io, so it is necessary to log in to their site to get more trials.
et: Hoiatus: Rakendus kasutab audd.io APIt ja sul on selleks vaja nende kasutajakontot.

en: Why you will love Mousai?
et: Miks Mousai võib meeldida?

en: 🎵 Identify songs within seconds or save for later when offline
et: 🎵 Tuvasta lood mõne hetkega ning salvesta hiljem vallasrežiimis kasutamiseks

en: 🎙️ Recognize from desktop audio or your microphone
et: 🎙️ Tuvasta kas töölaua helisisendist või mikrofonist

en: 🎸 Build a repertoire of recognized songs
et: 🎸 Koosta tuvastatud lugude loend

en: 🎼 Quickly preview the song within the interface
et: 🎼 Kuula või vaata lugu kohe samast kasutajaliidesest

en: 🌐 Browse and listen the song from different providers
et: 🌐 Sirvi ja/või kuula lugu erinevate teenusepakkujate juures

en: 📱 Easy-to-use user interface
et: 📱 Lihtne kasutajaliides

en: _Keyboard Shortcuts
et: _Kiirklahvid

en: _About Mousai
et: Mousai _teave

en: Select _All
et: Vali _kõik

en: _Unselect All
et: Eemalda kog_u valik

en: Home
et: Avaleht

en: Recognize Song
et: Tuvasta lugu

en: Listen
et: Tuvasta

en: Select
et: Vali

en: Search Songs
et: Otsi lugusid

en: Cancel Selection
et: Tühista valik

en: Cancel
et: Katkesta

en: Search songs
et: Otsi lugusid

en: Start Recognizing Songs!
et: Alusta laulude ja lugude tuvastamisega!

en: Click the listen button to start
et: Alustamiseks vajuta nupule „Kuula“

en: No Results
et: Tulemusi pole

en: Lyrics
et: Sõnad

en: Audio Source
et: Heliallikas

en: Device used for listening
et: Kuulamiseks kasutatud seade

en: You can get yourself an API token from <a href="https://dashboard.audd.io/">audd.io</a>. Leaving this blank will give you a few trials per day
et: Saad vajaliku API tunnusloa siit lehelt: <a href="https://dashboard.audd.io/">audd.io</a>. Kui väli on tühi, siis on sul võimalik teha paar tuvastamiskatset päevas

en: API Token
et: API tunnusluba

en: Offline Mode Enabled
et: Vallasrežiim on kasutusel

en: Show Offline Mode Recognition Results
et: Näita vallasrežiimis tehtud tuvastamisi

en: Cancel Listening
et: Tühista tuvastamine

en: Offline Mode
et: Vallasrežiim

[ctx: shortcut window]
en: General
et: Üldine

[ctx: shortcut window]
en: Open Main Menu
et: Ava menüü

[ctx: shortcut window]
en: Search
et: Otsi

[ctx: shortcut window]
en: Show Preferences
et: Näita eelistusi

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
et: Näita kiirklahve

[ctx: shortcut window]
en: Quit
et: Välju

[ctx: shortcut window]
en: Controls
et: Juhtimine

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Listen
et: Lülita tuvastamine sisse/välja

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Playback
et: Esita/Peata lugu

en: Show Song Information
et: Näita loo teavet

en: Stop
et: Peata

en: Remove From History
et: Eemalda ajaloost

en: Copy
et: Kopeeri

en: Information
et: Teave

en: Last Heard
et: Viimati kuuldud

en: Release Date
et: Ilmumiskuupäev

en: New
et: Uus

en: Critical Database Error
et: Kriitiline andmebaasiviga

en: Sorry, a critical database error has occurred. This is likely caused by a tampered or corrupted database. You can try clearing application data. However, this is not recommended and will delete all your songs and saved recordings.
    
    To report this issue, please launch Mousai in the terminal to include the logs and submit the bug report to the <a href="https://github.com/SeaDve/Mousai/issues/">issue page</a>
et: Vabandust, andmebaasiga tekkis kriitiline viga. Ilmselt põhjustas seda andmebaasi väline muutmine või muu katkiminek. Sa võid proovida, kas rakenduse andmete kustutamine parandab vea. Küll, aga arvesta, et siis kaovad ka kõik tuvastatud ja salvestatud lood.
    
    Veast teatamiseks palun käivita Mousai terminalis ning kaasa saadud logid veateatesse, mille saad esitada <a href="https://github.com/SeaDve/Mousai/issues/">meie veahalduse lehel</a>

note: Translators: `%R` will be replaced with 24-hour formatted datetime (e.g., `13:21`)
en: today at %R
et: täna %R

note: Translators: `%R` will be replaced with 24-hour formatted datetime (e.g., `13:21`)
en: yesterday at %R
et: eile %R

en: Microphone
et: Mikrofon

en: Desktop Audio
et: Töölaua heli

en: No Matches Found
et: Tulemusi ei leidunud

en: Cannot Create Fingerprint From Audio
et: Helist ei õnnestu sõrmejälje luua

en: Invalid Token Given
et: Oled salvestanud vigase tunnusloa

en: Token Limit Reached
et: Tunnusloaga seotud päringute ülempiir on käes

en: Cannot Connect to the Server
et: Serveriga ei saa ühendust

en: Received Other Permanent Error
et: Tekkis muu püsiv viga

en: Browse on Apple Music
et: Otsi Apple Musicist

en: Browse on AudD
et: Otsi AudDist

en: Listen on Spotify
et: Kuula Spotifyst

en: Search on YouTube
et: Otsi YouTube'ist

note: Translators: Do NOT translate the contents between '{' and '}', this is a variable name.
en: Failed to launch {key}
et: {key} käivitamine ei õnnestunud

en: Failed to remove selected songs
et: Valitud lugude eemaldamine ei õnnestunud

en: Failed to remove song
et: Loo eemaldamine ei õnnestunud

en: Failed to show recognizer results
et: Tuvastamise tulemuste kuvamine ei õnnestunud

en: _Undo
et: _Tühista

en: Failed to undo
et: Tegevuse tagasivõtmine ei õnnestunud

note: Translators: Do NOT translate the contents between '{' and '}', this is a variable name.
en: Removed {n_removed} song | Removed {n_removed} songs
et[0]: Eemaldasime {n_removed} loo
et[1]: Eemaldasime {n_removed} lugu

en: Select items
et: Vali objektid

note: Translators: Do NOT translate the contents between '{' and '}', this is a variable name.
en: Selected {selection_size} song | Selected {selection_size} songs
et[0]: Valisime {selection_size} loo
et[1]: Valisime {selection_size} lugu

en: Copy Song | Copy Songs
et[0]: Kopeeri lugu
et[1]: Kopeeri lood

en: Remove Song From History | Remove Songs From History
et[0]: Eemalda lugu ajaloost
et[1]: Eemalda lood ajaloost

en: Failed to insert song to history
et: Loo lisamine ajalukku ei õnnestunud

en: Please open an issue on GitHub and provide the necessary information
et: Palun lisa veateade koos vajaliku teabega GitHubis

en: No, Thanks
et: Tänan, ei

en: Open an Issue
et: Alusta veateate koostamist

en: Try moving closer to the source or using a different excerpt of the song
et: Proovi liikuda heliallikale lähemale või kasuta loost mõnda muud lõiku

en: Try Again
et: Proovi uuesti

en: Recording Saved
et: Salvestus on talletatud

en: The result will be available when you're back online
et: Tulemus on näha siis, kui oled tagasi võrgus

en: The result will be available when your token limit is reset. Wait until the limit is reset or open preferences and try setting a different token
et: Tulemus on näha siis, kui sinu tunnuslubadega seotud päringute piir on uuesti nullitud. Palun oota kuni see juhtub või proovi lisada mõni muu tunnusluba

en: I'll Wait
et: Eks ma siis ootan

en: The result will be available when your token is replaced with a valid one. Open preferences and try setting a different token
et: Tulemus on näha siis, kui asendad oma tunnusloa kehtiva tunnusloaga. Palun ava eelistused ja proovi lisada mõni muu tunnusluba

en: Open Preferences
et: Ava eelistused

en: An error occurred in the player
et: Meediaesitajas tekkis viga

en: Play
et: Esita

en: Pause
et: Peata

en: Recognized Song | Recognized Songs
et[0]: Tuvastatud lugu
et[1]: Tuvastatud lood

note: Translators: Do NOT translate the contents between '{' and '}', this is a variable name.
en: Recognized {n_songs} New Song | Recognized {n_songs} New Songs
et[0]: Tuvastasime {n_songs} uue loo
et[1]: Tuvastasime {n_songs} uut lugu

en: This song was recognized from your saved recording | These songs were recognized from your saved recordings
et[0]: See lugu sai tuvastatud salvestise alusel
et[1]: Need lood said tuvastatud salvestiste alusel

note: Translators: Do NOT translate the contents between '{' and '}', this is a variable name.
en: Recognized {n_successful} Out Of {total_minus_failed}
et: Tuvastasime {n_successful} / {total_minus_failed}

en: Listening…
et: Tuvastan…

en: Recognizing…
et: Tuvastan andmebaasist…

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unselect
et: Eemalda valik
