mousai - en to eu translation catalogue (44 entries)

en: Identify songs in seconds
eu: Abestiak segundotan identifikatu

en: Discover songs you are aching to know with an easy-to-use interface.
eu: Ezagutu ezagutu nahi dituzun abestiak, erabiltzeko erraza den interfaze batekin.

en: Note: This uses the API of audd.io, so it is necessary to log in to their site to get more trials.
eu: Oharra: honek audidd.io APIa erabiltzen du, eta, beraz, beharrezkoa da saioa bere lekuan hastea proba gehiago lortzeko.

en: Why you will love Mousai?
eu: Zergatik gustatuko zaizu Mousai?

en: _Keyboard Shortcuts
eu: _Teklatu-lasterbideak

en: _About Mousai
eu: _Mousairi buruz

en: Select _All
eu: Hautatu _guztia

en: Listen
eu: Entzun

en: Main Menu
eu: Menu nagusia

en: Select
eu: Hautatu

en: Cancel
eu: Ezeztatu

en: Lyrics
eu: Letrak

en: General
eu: Orokorra

en: Cancel Listening
eu: Ezeztatu erreprodukzioa

[ctx: shortcut window]
en: General
eu: Orokorra

[ctx: shortcut window]
en: Open Main Menu
eu: Ireki menu nagusia

[ctx: shortcut window]
en: Search
eu: Bilatu

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
eu: Erakutsi sarbide zuzenak

[ctx: shortcut window]
en: Quit
eu: Utzi

[ctx: shortcut window]
en: Controls
eu: Kontrolak

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Listen
eu: Kommutatu entzutea

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Playback
eu: Konmutatu erreprodukzioa

en: Show Song Information
eu: Abestiaren informazioa erakutsi

en: Stop
eu: Gelditu

en: Remove From History
eu: Eliminar del historial

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Information
eu: Informazioa

en: Last Heard
eu: Entzundako azkena

en: Album
eu: Albuma

en: Release Date
eu: Argitaratze-data

en: New
eu: Berria

en: Quit
eu: Utzi

en: Microphone
eu: Mikrofonoa

en: Desktop Audio
eu: Mahaigaineko audioa

en: Browse on Apple Music
eu: Esploratu Apple Music-en

en: Browse on AudD
eu: Audd-en esploratu

en: Listen on Spotify
eu: Entzun Spotify-en

en: Search on YouTube
eu: Bilatu YouTube-n

en: _Undo
eu: _Lehengoratu

en: Remove Song From History | Remove Songs From History
eu[0]: Ezabatu abestia historiatik
eu[1]: Ezabatu abestiak historiatik

en: Play
eu: Erreproduzitu

en: Pause
eu: Pausatu

en: Listening…
eu: Entzuten…

en: Recognizing…
eu: Aztertzen…
