mousai - en to cs translation catalogue (118 entries)

en: Identify songs in seconds
cs: Identifikujte skladby během sekund

note: Translators: These are search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons. The list MUST also end with a semicolon.
en: Shazam;Audio;Music;Song;Recognize;Identify;Recognition;
cs: Shazam;Zvuk;Hudba;Skladba;Rozpoznat;Identifikace;Rozpoznávání;

en: Window width
cs: Šířka okna

en: Window height
cs: Výška okna

en: Whether the window is maximized
cs: Zda je okno maximalizováno

en: Audio source type to use in recording audio
cs: Typ zdroje zvuku pro nahrávání

en: API token used by AudD recognition
cs: Token API používaný rozpoznáváním AudD

en: Legacy (Kept for migration)
cs: Původní (ponecháno pro migraci)

en: Discover songs you are aching to know with an easy-to-use interface.
cs: Objevte skladby, které se vám líbí, díky snadno použitelnému rozhraní.

en: Mousai is a simple application that can recognize songs similar to Shazam. Just click the listen button, and then wait a few seconds. It will magically return the title and artist of that song!
cs: Mousai je jednoduchá aplikace, která umí rozeznávat skladby, podobně jako Shazam. Stačí kliknout na tlačítko Poslouchat a počkat pár vteřin. Poté vám ukáže název a autora dané skladby!

en: Note: This uses the API of audd.io, so it is necessary to log in to their site to get more trials.
cs: Poznámka: Aplikace používá API audd.io, takže je nutné přihlásit se na jejich web, abyste získali vyšší počet použití.

en: Why you will love Mousai?
cs: Proč budete milovat Mousai?

en: 🎵 Identify songs within seconds or save for later when offline
cs: 🎵 Identifikace skladeb během vteřin nebo uložení na později, když jste offline

en: 🎙️ Recognize from desktop audio or your microphone
cs: 🎙️ Rozpoznávání zvuku z plochy nebo z vašeho mikrofonu

en: 🎸 Build a repertoire of recognized songs
cs: 🎸 Sestavte si knihovnu rozpoznaných skladeb

en: 🎼 Quickly preview the song within the interface
cs: 🎼 Jednoduchý náhled skladby uvnitř rozhraní

en: 🌐 Browse and listen the song from different providers
cs: 🌐 Procházejte a poslouchejte skladbu z různých zdrojů

en: 📱 Easy-to-use user interface
cs: 📱 Jednoduché rozhraní

en: _Preferences
cs: _Předvolby

en: _Keyboard Shortcuts
cs: _Klávesové zkratky

en: _About Mousai
cs: _O aplikaci Mousai

en: Select _All
cs: _Vybrat vše

en: _Unselect All
cs: _Zrušit výběr

en: Home
cs: Domů

en: Recognize Song
cs: Rozpoznat skladbu

en: Listen
cs: Poslouchat

en: Main Menu
cs: Hlavní nabídka

en: Select
cs: Vybrat

en: Search Songs
cs: Hledat skladby

en: Cancel Selection
cs: Zrušit výběr

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Search songs
cs: Hledat skladby

en: Start Recognizing Songs!
cs: Začněte rozpoznávat skladby!

en: Click the listen button to start
cs: Začněte kliknutím na tlačítko Poslouchat

en: No Results
cs: Žádné výsledky

en: Lyrics
cs: Text skladby

en: General
cs: Obecné

en: Audio Source
cs: Zdroj zvuku

en: Device used for listening
cs: Zařízení používané pro poslech

en: You can get yourself an API token from <a href="https://dashboard.audd.io/">audd.io</a>. Leaving this blank will give you a few trials per day
cs: Token API můžete získat na webu <a href="https://dashboard.audd.io/">audd.io</a>. Pokud tento údaj necháte prázdný, získáte několik pokusů denně

en: API Token
cs: Token API

en: Offline Mode Enabled
cs: Režim offline zapnut

en: Show Offline Mode Recognition Results
cs: Zobrazit výsledky rozpoznávání z režimu offline

en: Cancel Listening
cs: Zrušit poslech

en: Offline Mode
cs: Režim offline

[ctx: shortcut window]
en: General
cs: Obecné

[ctx: shortcut window]
en: Open Main Menu
cs: Otevřít hlavní menu

[ctx: shortcut window]
en: Search
cs: Vyhledat

[ctx: shortcut window]
en: Show Preferences
cs: Zobrazit předvolby

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
cs: Zobrazit zkratky

[ctx: shortcut window]
en: Quit
cs: Ukončit

[ctx: shortcut window]
en: Controls
cs: Ovládání

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Listen
cs: Poslouchat / zrušit poslech

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Playback
cs: Přehrát / zrušit přehrávání

en: Show Song Information
cs: Zobrazit informace o skladbě

en: Stop
cs: Zastavit

en: Remove From History
cs: Odstranit z historie

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Information
cs: Informace

en: Last Heard
cs: Naposledy posloucháno

en: Release Date
cs: Datum vydání

en: New
cs: Nový

en: Donate (Buy Me a Coffee)
cs: Darovat (kupte mi kávu)

en: Translate
cs: Překlad

en: Critical Database Error
cs: Kritická chyba databáze

en: Sorry, a critical database error has occurred. This is likely caused by a tampered or corrupted database. You can try clearing application data. However, this is not recommended and will delete all your songs and saved recordings.
    
    To report this issue, please launch Mousai in the terminal to include the logs and submit the bug report to the <a href="https://github.com/SeaDve/Mousai/issues/">issue page</a>
cs: Omlouváme se, vyskytla se kritická chyba databáze. Příčinou je pravděpodobně narušená nebo poškozená databáze. Můžete zkusit vymazat data aplikace. To se však nedoporučuje a dojde k odstranění všech skladeb a uložených nahrávek.
    
    Chcete-li tento problém nahlásit, spusťte Mousai v terminálu, abyste zahrnuli protokoly, a odešlete hlášení o chybě na <a href="https://github.com/SeaDve/Mousai/issues/">stránku problémů</a>

en: Quit
cs: Ukončit

note: Translators: `%R` will be replaced with 24-hour formatted datetime (e.g., `13:21`)
en: today at %R
cs: dnes v %R

note: Translators: `%R` will be replaced with 24-hour formatted datetime (e.g., `13:21`)
en: yesterday at %R
cs: včera v %R

en: Microphone
cs: Mikrofon

en: Desktop Audio
cs: Zvuk z plochy

en: No Matches Found
cs: Nenalezeny žádné shody

en: Cannot Create Fingerprint From Audio
cs: Nepodařilo se vytvořit otisk ze zvuku

en: Invalid Token Given
cs: Zadán neplatný token

en: Token Limit Reached
cs: Dosažen limit tokenu

en: Cannot Connect to the Server
cs: Nepodařilo se spojit se serverem

en: Received Other Permanent Error
cs: Obdržena jiná permanentní chyba

en: Browse on Apple Music
cs: Procházet s Apple Music

en: Browse on AudD
cs: Procházet na AudD

en: Listen on Spotify
cs: Poslouchat na Spotify

en: Search on YouTube
cs: Vyhledat na YouTube

note: Translators: Do NOT translate the contents between '{' and '}', this is a variable name.
en: Failed to launch {key}
cs: Nepodařilo se spustit {key}

en: Copied to clipboard
cs: Zkopírováno do schránky

en: Failed to remove selected songs
cs: Nepodařilo se odebrat vybrané skladby

en: Failed to remove song
cs: Nepodařilo se odebrat skladbu

en: Failed to show recognizer results
cs: Nepodařilo se zobrazit výsledky rozpoznání

en: _Undo
cs: _Zpět

en: Failed to undo
cs: Nepodařilo se vrátit akci

note: Translators: Do NOT translate the contents between '{' and '}', this is a variable name.
en: Removed {n_removed} song | Removed {n_removed} songs
cs[0]: Odebrána {n_removed} skladba
cs[1]: Odebrány {n_removed} skladby
cs[2]: Odebráno {n_removed} skladeb

en: Select items
cs: Vybrat položky

note: Translators: Do NOT translate the contents between '{' and '}', this is a variable name.
en: Selected {selection_size} song | Selected {selection_size} songs
cs[0]: Vybrána {selection_size} skladba
cs[1]: Vybrány {selection_size} skladby
cs[2]: Vybráno {selection_size} skladeb

en: Copy Song | Copy Songs
cs[0]: Kopírovat skladbu
cs[1]: Kopírovat skladby
cs[2]: Kopírovat skladby

en: Remove Song From History | Remove Songs From History
cs[0]: Odebrat skladbu z historie
cs[1]: Odebrat skladby z historie
cs[2]: Odebrat skladby z historie

en: Failed to insert song to history
cs: Nepodařilo se vložit skladbu do historie

en: Please open an issue on GitHub and provide the necessary information
cs: Otevřete si prosím problém na GitHubu a poskytněte všechny potřebné informace

en: No, Thanks
cs: Ne, díky

en: Open an Issue
cs: Otevřít problém

en: Try moving closer to the source or using a different excerpt of the song
cs: Zkuste jít blíže ke zdroji nebo použít jiný úryvek skladby

en: Try Again
cs: Zkusit znovu

en: Recording Saved
cs: Nahrávka uložena

en: The result will be available when you're back online
cs: Výsledek bude dostupný, až budete znovu online

en: Ok, Got It
cs: Jasně, chápu

en: The result will be available when your token limit is reset. Wait until the limit is reset or open preferences and try setting a different token
cs: Výsledek bude dostupný, až bude obnoven limit vašeho tokenu. Počkejte, než bude limit obnoven nebo zkuste v předvolbách nastavit jiný token

en: I'll Wait
cs: Počkám

en: The result will be available when your token is replaced with a valid one. Open preferences and try setting a different token
cs: Výsledek bude dostupný, až bude váš token nahrazen platným. Otevřete předvolby a zkuste nastavit jiný token

en: Later
cs: Později

en: Open Preferences
cs: Otevřít předvolby

en: An error occurred in the player
cs: V přehrávači se vyskytla chyba

en: Play
cs: Přehrát

en: Pause
cs: Pozastavit

en: Recognized Song | Recognized Songs
cs[0]: Rozpoznána skladba
cs[1]: Rozpoznány skladby
cs[2]: Rozpoznány skladby

note: Translators: Do NOT translate the contents between '{' and '}', this is a variable name.
en: Recognized {n_songs} New Song | Recognized {n_songs} New Songs
cs[0]: Rozpoznána {n_songs} nová skladba
cs[1]: Rozpoznány {n_songs} nové skladby
cs[2]: Rozpoznáno {n_songs} nových skladeb

en: This song was recognized from your saved recording | These songs were recognized from your saved recordings
cs[0]: Tato skladba byla rozpoznána z vaší uložené nahrávky
cs[1]: Tyto skladby byly rozpoznány z vašich uložených nahrávek
cs[2]: Tyto skladby byly rozpoznány z vašich uložených nahrávek

note: Translators: Do NOT translate the contents between '{' and '}', this is a variable name.
en: Recognized {n_successful} Out Of {total_minus_failed}
cs: Rozpoznáno {n_successful} z {total_minus_failed}

en: Listening…
cs: Poslouchám…

en: Recognizing…
cs: Rozpoznávám…

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Unselect
cs: Zrušit výběr
