Xfce Apps - en to kk translation catalogue (418 entries)

en: Encoding to be used to open files (leave empty to open files in the encoding dialog)
kk: Файлдарды ашу үшін қолданылатын кодтау (файлдарды кодтау сұхбатында ашу үшін бос қалдырыңыз)

en: ENCODING
kk: КОДТАЛУЫ

en: Display a list of possible encodings to open files
kk: Файлды ашу үшін мүмкін кодтаулар тізімін көрсету

en: Line number the cursor to position to (LINE > 0 from top, LINE < 0 from bottom)
kk: Курсорды орналастыру үшін жол нөмірі (ЖОЛ > 0 жоғарыдан, ЖОЛ < 0 төменнен)

en: LINE
kk: ЖОЛ

en: Column number the cursor to position to (COLUMN >= 0 from start, COLUMN < 0 from end)
kk: Курсорды орналастыру үшін баған нөмірі (БАҒАН >= 0 басынан, БАҒАН < 0 соңынан)

en: COLUMN
kk: БАҒАН

en: Open the preferences dialog
kk: Ба_птаулар терезесін ашу

en: Do not register with the D-BUS session message bus
kk: D-BUS сессиялар басқарушысы шинасына тіркелмеу

en: Quit a running Mousepad primary instance
kk: Орындалып тұрған негізгі Mousepad жұмысын аяқтау

en: Print version information and exit
kk: Нұсқа ақпаратын шығару мен шығу

en: [FILES...]
kk: [ФАЙЛДАР...]

en: File opening mode: "%s", "%s" or "%s" (open tabs in a new window)
kk: Файлды ашу режимі: "%s", "%s" немесе "%s" (беттерді жаңа терезеде ашады)

en: MODE
kk: РЕЖИМІ

en: The Mousepad developers. All rights reserved.
kk: Mousepad әзірлеу тобы. Барлық құқықтары қорғалған.

en: Please report bugs to <%s>.
kk: Ақаулықтар жөнінде хабарлаңыз: <%s>.

en: %s | Authors: %s | Filename: %s
kk: %s | Авторлар: %s | Файл аты: %s

en: Mousepad is a simple text editor for the Xfce desktop environment
kk: Mousepad - бұл Xfce жұмыс үстелі ортасы үшін қарапайым мәтін түзеткіші

note: display an error message to the user
en: Failed to open the documentation browser
kk: Құжаттама шолушысын ашу мүмкін емес

note: build dialog
en: Select Tab Size
kk: Бет өлшемін таңдау

note: build the dialog
en: Go To
kk: Өту

note: add button
en: _Jump to
kk: Ө_ту

en: _Line number:
kk: Жо_л нөмірі:

en: C_olumn number:
kk: Баға_н нөмірі:

en: Remove all entries from the documents history?
kk: Құжаттар тарихынан барлық нәрселерді өшіру керек пе?

note: setup CSD titlebar
en: Clear Documents History
kk: Құжаттар тарихын тазарту

en: Clearing the documents history will permanently remove all currently listed entries.
kk: Ашылған құжаттар тарихын тазарту ағымдағы тізіліп тұрған барлық элементтерді өшіреді.

en: Clea_r
kk: Таза_рту

en: Do you want to save the changes before closing?
kk: Жабу алдында өзгерістерді сақтауды қалайсыз ба?

en: The document is read-only, do you want to save it as another file?
kk: Бұл құжат тек оқуға арналған, оны басқа файл ретінде сақтағыңыз келе ме?

note: setup CSD titlebar
en: Save Changes
kk: Өзгерістерді сақтау

en: _Don't Save
kk: Сақ_тамау

en: If you don't save this read-only document as another file, all the changes will be lost.
kk: Бұл тек оқуға арналған құжатты басқа файл ретінде сақтамасаңыз, барлық өзгертулер жоғалады.

en: If you don't save the document, all the changes will be lost.
kk: Сақтамасаңыз, барлық өзгерістер қайтарылмастай жоғалады.

en: The document has been externally modified. Do you want to continue saving?
kk: Құжат сыртта өзгертілген. Сақтауды жалғастыруды қалайсыз ба?

en: If you save the document, all of the external changes will be lost.
kk: Құжатты сақтасаңыз, барлық сыртқы өзгерістер жоғалады.

en: The document has been externally modified. Do you want to reload it from disk?
kk: Құжат сырттай өзгертілген. Оны дискіден қайта жүктегіңіз келе ме?

en: You have unsaved changes. If you revert the file, they will be lost.
kk: Сізде сақталмаған өзгертулер бар. Файлды қайтарсаңыз, олар жоғалады.

note: setup CSD titlebar
en: Externally Modified
kk: Сыртта өзгертілген

en: Do you want to save your changes before reloading?
kk: Қайта жүктеу алдында өзгерістерді сақтауды қалайсыз ба?

en: If you revert the file, all unsaved changes will be lost.
kk: Файлды қалпына келтірсеңіз, барлық сақталмаған өзгерістер жоғалады.

en: The file seems to be encoded in %s, but you have chosen %s encoding. Do you confirm this choice?
kk: Файл %s ретінде кодталған сияқты, бірақ сіз %s кодтауын таңдадыңыз. Сіз бұл таңдауды растайсыз ба?

en: If not, the guessed encoding will be used.
kk: Жоқ болса, болжанған кодтау пайдаланылады.

en: It seems that the previous session did not end normally. Do you want to restore the available data?
kk: Алдыңғы сессия қалыпты аяқталмаған сияқты. Қол жетімді деректерді қалпына келтіргіңіз келе ме?

en: If not, all this data will be lost.
kk: Жоқ болса, бұл деректердің барлығы жоғалады.

en: Please select a file
kk: Файлды таңдаңыз

en: Failed to prepare the temporary file for encoding tests
kk: Кодтауды сынау үшін уақытша файлды дайындау сәтсіз аяқталды

en: Open encoding dialog
kk: Кодтау диалогын ашу

en: Go back to shorten list
kk: Қысқартылған тізім

note: combo box label
en: _Encoding:
kk: _Кодталуы:

en: Current
kk: Ағымдағы

en: Show all encodings
kk: Барлық кодтауларды көрсету

en: Text Files
kk: Мәтіндік файлдар

en: All Files
kk: Барлығы

note: create the dialog
en: Save As
kk: Қалайша сақтау

note: create new file chooser dialog
en: Open File
kk: Файлды ашу

note: add button
en: _Open
kk: А_шу

note: create new font chooser dialog
en: Choose Mousepad Font
kk: Mousepad қарібін таңдаңыз

note: error dialog messages
en: Failed to open the document
kk: Құжатты ашу сәтсіз аяқталды

en: Failed to save the document
kk: Құжатты сақтау сәтсіз аяқталды

en: Unsupported character set
kk: Қолдауы жоқ таңбалар жиыны

note: button labels
en: _Cancel
kk: _Бас тарту

en: _OK
kk: _ОК

en: _Save
kk: _Сақтау

en: Save _As
kk: Қ_алайша сақтау

en: Re_vert
kk: Қа_йтару

en: Re_load
kk: Қа_йта жүктеу

note: pack button, add signal and tooltip
en: Close this tab
kk: Бұл бетті жабу

note: create an unique untitled document name
en: Untitled
kk: Атаусыз

en: Other:
kk: Басқа:

en: Checking encodings...
kk: Кодтауларды тексеру...

en: %s (%s, failed)
kk: %s (%s, сәтсіз)

en: %s (%s, partial)
kk: %s (%s, жартылай)

en: Other (partial):
kk: Басқа (жартылай):

en: Other valid encodings were found, please choose below.
kk: Басқа жарамды кодтаулар табылды, төменде таңдаңыз.

en: Other partially valid encodings were found, please choose below.
kk: Басқа жартылай жарамды кодтаулар табылды, төменде таңдаңыз.

en: No other valid encoding was found.
kk: Басқа жарамды кодтау табылмады.

note: dialog title
en: The document is %s valid.
kk: Бұл құжат жарамды %s.

en: The document is not %s valid.
kk: Бұл құжат жарамсыз %s.

note: west european
en: Celtic
kk: Келттік

en: Greek
kk: Грек

en: Nordic
kk: Скандинавтік

en: South European
kk: Оңтүстік Еуропалық

en: Western
kk: Батыс

note: east european
en: Baltic
kk: Балтық

en: Central European
kk: Орта Еуропалық

en: Cyrillic
kk: Кириллица

en: Cyrillic/Russian
kk: Кириллица/Ресей

en: Cyrillic/Ukrainian
kk: Кириллица/Украин

en: Romanian
kk: Румын

note: middle eastern
en: Arabic
kk: Араб

en: Hebrew
kk: Иврит

en: Hebrew Visual
kk: Визуалды иврит

note: asian
en: Armenian
kk: Армян

en: Georgian
kk: Грузин

en: Thai
kk: Тай

en: Turkish
kk: Түрік

en: Vietnamese
kk: Вьетнам

note: unicode
en: Unicode
kk: Юникод

note: east asian
en: Chinese Simplified
kk: Қытайша оңайлатылған

en: Chinese Traditional
kk: Қытайша дәстүрлі

en: Japanese
kk: Жапон

en: Korean
kk: Корей

note: button labels
en: Default
kk: Бастапқы

en: System
kk: Жүйелік

en: History
kk: Тарихы

en: Invalid byte sequence in conversion input
kk: Түрлендіру шығысында байттардың қате тізбегі табылды

en: Failed to clear the recent history
kk: Жуырдағы тарихты тазарту сәтсіз аяқталды

note: setup the window properties
en: Mousepad Preferences
kk: Mousepad баптаулары

note: set a custom tab label
en: Document Settings
kk: Құжат баптаулары

en: Appearance
kk: Сыртқы түрі

en: Print page _headers
kk: Бет _тақырыптамаларын баспаға шығару

en: Print _line numbers
kk: Жол нөмір_лерін баспаға шығару

en: Numbering interval:
kk: Нөмірлеу аралығы:

en: The interval at which to print line numbers. For example a value of 1 will print a line number on each line, a value of 2 will print a line number on every other line, and so on.
kk: Жол нөмірлерін баспаға шығару аралығы. Мысалы, мәні 1 болса, әр жолдың нөмірі болады, мәні 2 болса, әр екінші жолдың нөмірі болады, т.с.с.

en: Enable text _wrapping
kk: Мәтінді тасы_малдау

en: Enable _syntax highlighting
kk: _Синтаксисті түспен ерекшелеуді іске қосу

en: Fonts
kk: Қаріптер

en: Header:
kk: Тақырыптама:

en: Body:
kk: Денесі:

en: Line numbers:
kk: Жолдар нөмірлері:

en: _Replace All
kk: Барл_ығын алмастыру

en: _Replace
kk: А_лмастыру

note: set dialog properties
en: Find and Replace
kk: Табу және алмастыру

note: dialog buttons
en: _Find
kk: _Табу

en: _Close
kk: _Жабу

en: _Search for:
kk: _Нені іздеу керек:

en: Replace _with:
kk: Не_мен алмастыру:

en: Search _direction:
kk: Іздеу _бағыты:

en: Up
kk: Жоғары

en: Down
kk: Төмен

note: wrap around
en: _Wrap around
kk: Соң_ына жеткенде, басына апару

note: case sensitive check button for case sensitive, including the proxy menu item
en: Match _case
kk: Реги_стрді сәйкестеу

note: match whole word check button for matching whole words, including the proxy menu item
en: _Match whole word
kk: Сөзді то_лығымен сәйкестеу

note: enable regex search check button for enabling regex, including the proxy menu item
en: Regular e_xpression
kk: Тұрақты өр_нек

en: Replace _all in:
kk: Б_арлығын алмастыру, қайда:

en: Selection
kk: Таңдалған

en: Document
kk: Құжат

en: All Documents
kk: Барлық құжаттар

en: Choose a filetype
kk: Файл түрін таңдау

note: language/filetype
en: Filetype: None
kk: Файл түрі: ешнәрсе

en: Toggle the overwrite mode
kk: Үстінен жазу режимін іске қосу/сөндіру

note: overwrite label
en: OVR
kk: ҮСТЖЗ

en: Line: %d Column: %d Selection: %d
kk: Жол: %d Баған: %d Таңдау: %d

en: Line: %d Column: %d
kk: Жол: %d Баған: %d

en: Filetype: %s
kk: Файл түрі: %s

note: add the label with the root warning
en: Warning: you are using the root account. You may harm your system.
kk: Ескерту, сіз root тіркелгісін қолданудасыз. Жүйеңізге зақым келтіруге болады.

en: Read Only
kk: Тек оқу үшін

en: Viewer Mode
kk: Қарау режимі

en: Use '%s' as template
kk: '%s' үлгі ретінде қолдану

en: No template files found in
    '%s'
kk: Келесі бумадан үлгілер табылмады:
    '%s'

en: Missing Templates directory
    '%s'
kk: Үлгілер бумасы жоқ:
    '%s'

note: create suitable text label for the "Other" menu
en: Ot_her (%d)...
kk: Б_асқа (%d)...

en: Ot_her...
kk: Б_асқа...

en: Revert to the saved version of the file
kk: Файлдың сақталған нұсқасына оралу

en: Reload file from disk
kk: Файлды дискіден қайта жүктеу

en: Leave fullscreen mode
kk: Толық экраннан шығу

en: Make the window fullscreen
kk: Терезені толық экранды қылу

en: Open '%s'
kk: '%s' ашу

en: No items found
kk: Ешнәрсе табылмады

en: History disabled
kk: Тарихы сөндірілген

note: create an item to inform the user
en: No clipboard data
kk: Алмасу буферінде деректер жоқ

note: set error message
en: Templates should be %s valid
kk: Үлгілер жарамды %s болуы тиіс

note: set error message
en: Reading the template failed
kk: Үлгіні оқу сәтсіз аяқталды

note: set error message
en: Loading the template failed
kk: Үлгіні жүктеу сәтсіз аяқталды

note: show the error
en: Failed to reload the document
kk: Құжатты қайта жүктеу сәтсіз

note: show the error
en: Failed to print the document
kk: Құжатты баспаға шығару сәтсіз

en: _File
kk: _Файл

en: File menu
kk: Файл мәзірі

en: New _Window
kk: Жаңа _терезе

en: Create a new document in a new window
kk: Жаңа құжатты жаңа терезеде жасау

en: New From Te_mplate
kk: Үл_гіден жаңа файл

en: Create a new document from a template
kk: Үлгіден жаңа құжат жасау

en: Op_en Recent
kk: Жу_ырдағыны ашу

en: Open a recently used file
kk: Жуырда қолданылған файлды ашу

en: Clear _History
kk: Тар_ихты тазарту

en: Clear the recently used files history
kk: Жуырда қолданылған файлдар тарихын тазарту

en: Save A_ll
kk: Барл_ығын сақтау

en: Save all document in this window
kk: Бұл терезедегі барлық құжаттарды сақтау

en: _Print...
kk: Бас_паға шығару...

en: Print the current document
kk: Ағымдағы құжатты баспаға шығару

en: _Close Window
kk: Те_резені жабу

en: Close this window
kk: Бұл терезені жабу

en: _Quit
kk: _Шығу

en: Quit Mousepad
kk: Mousepad жұмысын аяқтау

en: _Edit
kk: Түз_ету

en: Edit menu
kk: Түзету мәзірі

en: Preferences...
kk: Баптаулар...

en: Show the preferences dialog
kk: Баптаулар терезесін көрсету

en: _Search
kk: І_здеу

en: Search menu
kk: Іздеу мәзірі

en: Find _Next
kk: Кел_есіні табу

en: Search forwards for the same text
kk: Дәл сол мәтінді алға іздеу

en: Find _Previous
kk: Алд_ыңғысын табу

en: Search backwards for the same text
kk: Дәл сол мәтінді артқа іздеу

en: _Incremental Search
kk: Өс_пелі іздеу

en: Automatically select the search result and scroll the view
kk: Іздеу нәтижесін автотаңдап, көріністі оған айналдыру

en: Highlight _All
kk: Б_арлығын түспен ерекшелеу

en: _View
kk: _Түрі

en: View menu
kk: Қарау мәзірі

en: Select F_ont...
kk: Қарі_пті таңдау...

en: Change the editor font
kk: Түзетукіш қарібін өзгерту

en: _Color Scheme
kk: Тү_стер схемасы

en: Color scheme to use for the text view
kk: Мәтін көрінісі үшін түстер схемасы

en: None
kk: Ешнәрсе

en: No style scheme
kk: Стильдер схемасы жоқ

en: Line N_umbers
kk: Жол нө_мірлері

en: Show line numbers
kk: Жол нөмірлерін көрсету

en: _Menubar
kk: _Мәзір жолағы

en: Change the visibility of the main menubar
kk: Бас мәзір жолағының көрсетілуін іске қосу не сөндіру

en: _Toolbar
kk: Саймандар _панелі

en: Change the visibility of the toolbar
kk: Саймандар панелінің көрсетілуін іске қосу не сөндіру

en: St_atusbar
kk: Қал_ып-күй жолағы

en: Change the visibility of the statusbar
kk: Қалып-күй жолағының көрсетілуін іске қосу не сөндіру

en: _Document
kk: Құ_жат

en: Document menu
kk: Құжат мәзірі

en: _Word Wrap
kk: Жо_лдарды тасымалдау

en: Toggle breaking lines in between words
kk: Жолдарды сөз бойынша тасымалдауды іске қосу/сөндіру

en: _Auto Indent
kk: _Автошегіну

en: Auto indent a new line
kk: Жаңа жолда автошегіну

en: Tab _Size
kk: Табуляция ө_лшемі

en: The number of space characters for a tabulation
kk: Табуляция үшін қолданылатын бос аралықтар саны

en: Two spaces
kk: Екі бос аралық

en: Three spaces
kk: Үш бос аралық

en: Four spaces
kk: Төрт бос аралық

en: Eight spaces
kk: Сегіз бос аралық

en: Other...
kk: Басқа...

en: Set custom tab size
kk: Таңдауыңызша табуляция өлшемі

en: Insert _Spaces
kk: Бо_с аралықтарды кірістіру

en: Insert spaces when the tab button is pressed
kk: Табуляция батырмасы басылған кезде бос аралықтарды кірістіру

en: _Filetype
kk: _Файл түрі

en: Language to use for syntax highlighting
kk: Синтаксисті түспен ерекшелеу үшін қолданылатын тіл

en: Plain Text
kk: Ашық мәтін

en: No filetype
kk: Файл түрі жоқ

en: Line E_nding
kk: Жол а_яқтаулары

en: Character(s) to use as end of line
kk: Жол аяғы ретінде қолданылатын таңба(лар)

en: Set the line ending of the document to Unix (LF)
kk: Құжаттың жол аяқтауларын Unix (LF) режиміне ауыстыру

en: Set the line ending of the document to Mac (CR)
kk: Құжаттың жол аяқтауларын Mac (CR) режиміне ауыстыру

en: Set the line ending of the document to DOS / Windows (CR LF)
kk: Құжаттың жол аяқтауларын DOS / Windows (CR LF) режиміне ауыстыру

en: Write Unicode _BOM
kk: Unicode BOM жа_зу

en: Store the byte-order mark in the file
kk: Файлда байттар реті белгісін сақату

en: _Viewer Mode
kk: Қа_рау режимі

en: Disallow modifications via keyboard / mouse
kk: Пернетақта/тышқан арқылы өзгерістерді сөндіру

en: _Previous Tab
kk: А_лдыңғы бет

en: Select the previous tab
kk: Алдыңғы бетті таңдау

en: _Next Tab
kk: _Келесі бет

en: Select the next tab
kk: Келесі бетті таңдау

en: _Help
kk: _Көмек

en: Help menu
kk: Көмек мәзірі

en: _Contents
kk: Құра_масы

en: Display the Mousepad user manual
kk: Mousepad пайдаланушы құжаттамасын көрсету

en: _About
kk: Осы т_уралы

en: About this application
kk: Бұл қолданба туралы

en: _New
kk: Ж_аңа

en: Create a new document
kk: Жаңа құжатты жасау

en: _Open...
kk: А_шу...

en: Open a file
kk: Файлды ашу

en: Save the current document
kk: Ағымдағы құжат

en: Save _As...
kk: Қала_йша сақтау...

en: Save current document as another file
kk: Ағымдағы құжатты басқа файл ретінде сақтау

en: _Detach Tab
kk: Бетті бө_ліп жіберу

en: Move the current document to a new window
kk: Ағымдағы құжатты жаңа терезеге жылжыту

en: Close _Tab
kk: Бетті жабу

en: Close the current document
kk: Ағымдағы құжатты жабу

en: _Undo
kk: Болд_ырмау

en: Undo the last action
kk: Соңғы әрекетті болдырмау

en: _Redo
kk: Қай_талау

en: Redo the last undone action
kk: Соңғы әрекетті қайталау

en: Cu_t
kk: Қ_иып алу

en: Cut the selection
kk: Ерекшелеуді қиып алу

en: _Copy
kk: _Көшіру

en: Copy the selection
kk: Ерекшелеуді көшіру

en: _Paste
kk: Кірі_стіру

en: Paste the clipboard
kk: Алмасу буферінен кірістіру

en: Select _All
kk: Барлығын _таңдау

en: Select the text in the entire document
kk: Түгел құжат мәтінің таңдау

en: Search for text
kk: Мәтінді іздеу

en: Find and Rep_lace...
kk: Табу және а_лмастыру...

en: Search for and replace text
kk: Мәтінді іздеу және оны алмастыру

en: _Go to...
kk: Ө_ту...

en: Go to a specific location in the document
kk: Құжаттың көрсетілген орнына өту

en: _Fullscreen
kk: _Толық экран

en: Paste _Special
kk: Ар_найы кірістіру

en: Paste the clipboard in a special way
kk: Алмасу буфері құрамасын арнайы кірістіру

en: Paste from _History
kk: Тар_ихтан кірістіру

en: Paste from the clipboard history
kk: Алмасу буфері тарихынан кірістіру

en: Paste as _Column
kk: _Баған ретінде кірістіру

en: Paste the clipboard text into a column
kk: Алмасу буферіндегі сақталған мәтінді бағанға кірістіру

en: _Delete Selection
kk: Таңдалғанды ө_шіру

en: Delete the current selection
kk: Ағымдағы ерекшелеуді өшіру

en: Delete _Line
kk: Жо_лды өшіру

en: Delete the current line
kk: Ағымдағы жолды өшіру

en: Conve_rt
kk: Тү_рлендіру

en: Convert text in different ways
kk: Мәтінді әртүрлі жолмен түрлендіру

en: To _Lowercase
kk: _Кіші әріптер

en: Change the case of the selection to lowercase
kk: Таңдалған мәтін регистрін кіші әріптерге өзгерту

en: To _Uppercase
kk: _Бас әріптер

en: Change the case of the selection to uppercase
kk: Таңдалған мәтін регистрін бас әріптерге өзгерту

en: To _Title Case
kk: Бас_ты әріптен

en: Change the case of the selection to title case
kk: Таңдалған мәтінді бас әріптен басталатындай өзгерту

en: To _Opposite Case
kk: Регистрді _терістеу

en: Change the case of the selection opposite case
kk: Таңдалған мәтін регистрін терістеу

en: _Tabs to Spaces
kk: _Табуляцияны бос аралықтармен алмастыру

en: Convert all tabs to spaces in the selection or document
kk: Құжаттағы барлық табуляцияларды бос аралықтармен алмастыру

en: _Leading Spaces to Tabs
kk: Жо_л басындағы бос аралықтар табуляцияға

en: Convert all the leading spaces to tabs in the selected line(s) or document
kk: Ағымдағы жол(дар)да не құжатта барлық алдыңғы бос аралықтарды табуляциямен алмастыру

en: St_rip Trailing Spaces
kk: Ар_тық бос аралықтарды өшіру

en: Remove all the trailing spaces from the selected line(s) or document
kk: Ағымдағы жол(дар)дан не құжаттан барлық жол соңындағы бос аралықтарды өшіру

en: _Transpose
kk: _Бұру

en: Reverse the order of something
kk: Бірнәрсенің ретін терістеу

en: _Move
kk: Ж_ылжыту

en: Move content in different ways
kk: Құраманы әртүрлі жаққа жылжыту

en: Move lines one line up
kk: Жолдарды бір жолға жоғары жылжыту

en: Move lines one line down
kk: Жолдарды бір жолға төмен жылжыту

en: Move words one word left
kk: Сөздерді бір сөзге сол жаққа жылжыту

en: Move words one word right
kk: Сөздерді бір сөзге оң жаққа жылжыту

en: Dup_licate Line / Selection
kk: Жол/Таңдалғанды қа_йталау

en: Duplicate the current line or selection
kk: Ағымдағы жол не таңдалғанды қайталау

en: _Increase Indent
kk: Шегінуді үл_кейту

en: Increase the indentation of the selection or current line
kk: Таңдалғанның не ағымдағы жолдың шегінісін үлкейту

en: _Decrease Indent
kk: Шегінуді кі_шірейту

en: Decrease the indentation of the selection or current line
kk: Таңдалғанның не ағымдағы жолдың шегінісін кішірейту

en: Insert Tabs
kk: Табуляция таңбаларын кірістіру

en: Insert Spaces
kk: Бос аралықтарды кірістіру

en: Never
kk: Ешқашан

en: First key press
kk: Бірінші перне басылғанда

en: Second key press
kk: Екінші перне басылғанда

en: Always
kk: Әрқашан

en: never
kk: ешқашан

en: after a crash
kk: құлаудан кейін

en: unsaved documents
kk: сақталмаған құжаттар

en: saved documents
kk: сақталған құжаттар

en: always
kk: әрқашан

note: Preceded by: "Open files in:"
en: new tabs
kk: жаңа беттер

note: Preceded by: "Open files in:"
en: new windows
kk: жаңа терезелер

note: Preceded by: "Open files in:"
en: new tabs in a new window
kk: жаңа терезедегі жаңа беттер

en: Menu
kk: Мәзір

en: Small Toolbar
kk: Кішкентай саймандар панелі

en: Large Toolbar
kk: Үлкен саймандар панелі

en: Button
kk: Батырма

en: Drag & Drop
kk: Ұстап апару мен тастау

en: Dialog
kk: Сұхбат

en: Icons Only
kk: Тек таңбашалар

en: Text Only
kk: Тек мәтін

en: Text Below Icons
kk: Мәтін таңбашалардың астында

en: Text Beside Icons
kk: Мәтін таңбашалардың қасында

en: Display whitespace
kk: Бос аралықты көрсету

en: Display line endings
kk: Жол аяқтауларын көрсету

en: Long line margin at column:
kk: Жолдың шет өрісін көрсету, бағаны:

en: Highlight current line
kk: Ағымдағы жолды ерекшелеу

en: Highlight matching brackets
kk: Сәйкес жақшаны түспен ерекшелеу

en: Wrap long lines
kk: Ұзын жолдарды тасымалдау

en: <b>Display</b>
kk: <b>Көрініс</b>

en: Use system monospace font
kk: Жүйелік ені біркелкі қаріпті қолдану

en: <b>Font</b>
kk: <b>Қаріп</b>

en: <b>Color Scheme</b>
kk: <b>Түстер схемасы</b>

en: View
kk: Түрі

en: Tab width:
kk: Табуляция ені:

en: Tab mode:
kk: Табуляция режимі:

en: Enable automatic indentation
kk: Автошегінуді іске қосу

en: <b>Indentation</b>
kk: <b>Шегіну</b>

en: Tab: Indent selection (Shift+Tab: Unindent)
kk: Tab: Таңдалғанның шегінісін үлкейту (Shift+Tab: Шегіністі алып тастау)

en: Indent/unindent the currently selected text or the current line
kk: Ағымдағы уақытта таңдалған мәтіннің немесе ағымдағы жолдың шегінісін үлкейту немесе кішірейту

en: Backspace: Delete indent spaces as tabs
kk: Backspace: Шегініс бос аралықтарын табуляция ретінде өшіру

en: Home/End: Detect leading/trailing whitespace:
kk: Home/End: Жол басындағы/соңындағы баспаға шықпайтын таңбаларды анықтау:

en: <b>Smart Keys</b>
kk: <b>Ақылды пернелер</b>

en: Editor
kk: Түзеткіш

en: Client-side decorations (restart required)
kk: Клиент жақтағы безендіру (қайта іске қосу керек)

en: Show full filename in title bar
kk: Атау жолағында файлдың толық атын көрсету

en: Remember window size
kk: Терезе өлшемін есте сақтау

en: Remember window position
kk: Терезе орнын есте сақтау

en: Remember window state
kk: Терезе күйін есте сақтау

en: <b>General</b>
kk: <b>Жалпы</b>

en: Show toolbar
kk: Саймандар панелін көрсету

en: Style:
kk: Стилі:

en: Icon Size:
kk: Таңбашалар өлшемі:

en: <b>Toolbar</b>
kk: <b>Саймандар панелі</b>

en: Always show tabs even with one file
kk: Бір файл болса да беттерді көрсету

en: Expand tabs to fill available space
kk: Беттерді қолжетімді бос орынды алатындай жазық қылу

en: Cycled notebook tab switching
kk: Беттер арасында циклды ауысу

en: Open files in:
kk: Файлдарды қалай ашу:

en: <b>Notebook Tabs</b>
kk: <b>Блокнот беттері</b>

en: Window
kk: Терезе

en: Ensure new line at file end
kk: Жол соңында жол тасымалдауының бар болуын қамтамасыз ету

en: Make a copy with '~' suffix
kk: Көшірмені '~' жұрнағымен жасау

en: <b>File Saving</b>
kk: <b>Файлды сақтау</b>

en: Session restore:
kk: Сессияны қалпына келтіру:

en: When "unsaved documents" or "always" is selected, Mousepad won't ask for saving modified documents when quitting
kk: "сақталмаған құжаттар" немесе "әрқашан" таңдалса, Mousepad жұмысты аяқтаған кезде өзгертілген құжаттарды сақтауды сұрамайтын болады

en: Recent file menu length:
kk: Жуырдағы файлдар мәзірінің ұзындығы:

en: '0' disables and wipes recent history
kk: '0' мүмкіндікті сөндіреді және жуырдағы тарихты тазартады

en: Search history size:
kk: Іздеу тарихының өлшемі:

en: <b>History</b>
kk: <b>Тарих</b>

en: File monitoring
kk: Файлды бақылау

en: Automatic reloading
kk: Автоматты түрде қайта жүктеу

en: Default encoding:
kk: Әдепкі кодтау:

en: <b>Miscellaneous</b>
kk: <b>Әр түрлі</b>

en: File
kk: Файл

en: Plugins
kk: Плагиндер

en: Spell Checking
kk: Емлені тексеру

en: The default language for new documents is set here. It can then be changed per document via the context menu, where there are also spelling correction suggestions for underlined words.
kk: Жаңа құжаттардың әдепкі тілі осы жерде орнатылған. Содан кейін оны контест мәзір арқылы әр құжатқа өзгертуге болады, мұнда асты сызылған сөздер үшін емлені түзету бойынша ұсыныстар да бар.

note: combo box label
en: Default language:
kk: Әдепкі тіл:

en: Shortcuts Editor
kk: Жарлықтар түзеткіші

en: The shortcuts editor is available here as a popover or as a dialog below the preferences in the menu bar.
kk: Жарлықтар түзеткіші осында қалқымалы терезе немесе сұхбат ретінде қолжетімді (мәзір жолағынан баптауларды ашқанда)

en: Application
kk: Қолданба

note: pack frames
en: Menubar
kk: Мәзір жолағы

en: Preferences Dialog
kk: Баптаулар сұхбаты

en: Miscellaneous
kk: Әр түрлі

en: Mousepad Shortcuts
kk: Mousepad жарлықтары

note: add the shortcuts menu entry
en: Shortcuts...
kk: Жарлықтар...

en: Show the shortcuts dialog
kk: Жарлықтар сұхбатын көрсету

en: Simple Text Editor
kk: Қарапайым мәтін түзетушісі

en: Text Editor
kk: Мәтін түзетушісі

en: Text Editor Settings
kk: Мәтіндік түзеткіш баптаулары

en: Configure the Mousepad text editor
kk: Mousepad мәзір түзеткішін баптау

en: Mousepad aims to be an easy-to-use and fast editor. Our target is an editor for quickly editing text files, not a development environment or an editor with a huge bunch of plugins.
kk: Mousepad қарапайым және жылдам редактор болуды мақсат етеді. Біздің мақсатымыз - мәтіндік файлдарды жылдам өңдеуге арналған редактор; өндіру ортасы немесе көптеген плагиндері бар редактор емес.

en: On the other hand we try to use the latest GTK features available, which means that if GTK adds something new in a major release that is useful for the editor, we will likely bump the GTK dependency and integrate this new feature in Mousepad.
kk: Екінші жағынан, біз қол жетімді GTK ең жаңа мүмкіндіктерін қолдануға тырысамыз, яғни егер GTK редактор үшін пайдалы болатын үлкен шығарылымға жаңа бір нәрсе қосса, біз GTK тәуелділігін бұзып, осы жаңа мүмкіндікті Mousepad ішіне қосатын шығармыз.

note: SECURITY: - A normal active user can run mousepad without elevated rights. They may wish to modify a file they normally do not have read/write access to. This isn't a good idea, but is common on single user systems.
en: Run Mousepad as root
kk: Mousepad-ты root атынан жіберу

en: Authentication is required to run Mousepad as root.
kk: Mousepad-ты root атынан жіберу үшін аутентификация керек.
