Xfce Apps - en to lt translation catalogue (426 entries)

en: Encoding to be used to open files (leave empty to open files in the encoding dialog)
lt: Koduotė, kuri bus naudojama failų atvėrimui (palikite tuščią norėdami atverti failus koduotės dialoge)

en: ENCODING
lt: KODUOTĖ

en: Display a list of possible encodings to open files
lt: Rodyti galimų koduočių, skirtų atverti failus, sąrašą

en: Line number the cursor to position to (LINE > 0 from top, LINE < 0 from bottom)
lt: Eilutės, į kurią padėti žymeklį, numeris (EILUTĖ > 0 nuo viršaus, EILUTĖ < 0 nuo apačios)

en: LINE
lt: EILUTĖ

en: Column number the cursor to position to (COLUMN >= 0 from start, COLUMN < 0 from end)
lt: Stulpelio, į kurį padėti žymeklį, numeris (STULPELIS >= 0 nuo pradžios, STULPELIS < 0 nuo pabaigos)

en: COLUMN
lt: STULPELIS

en: Open the preferences dialog
lt: Atverti nuostatų dialogą

en: Do not register with the D-BUS session message bus
lt: Neregistruoti su D-BUS seanso pranešimų magistrale

en: Quit a running Mousepad primary instance
lt: Užverti aktyvų Mousepad pirminį egzempliorių

en: Print version information and exit
lt: Parodyti versijos informaciją ir išeiti

en: [FILES...]
lt: [FAILAI...]

en: File opening mode: "%s", "%s" or "%s" (open tabs in a new window)
lt: Failų atvėrimo veiksena: „%s“, „%s“ arba „%s“ (atverti korteles naujame lange)

en: MODE
lt: VEIKSENA

en: The Mousepad developers. All rights reserved.
lt: Mousepad kūrėjai. Visos teisės saugomos.

en: Please report bugs to <%s>.
lt: Apie klaidas praneškite <%s>.

en: %s | Authors: %s | Filename: %s
lt: %s | Autoriai: %s | Failo pavadinimas: %s

en: Mousepad is a simple text editor for the Xfce desktop environment
lt: Mousepad yra paprastas tekstų redaktorius, skirtas Xfce darbalaukio aplinkai

note: display an error message to the user
en: Failed to open the documentation browser
lt: Nepavyko atverti dokumentacijos naršyklės

note: build dialog
en: Select Tab Size
lt: Pasirinkite kortelės dydį

note: build the dialog
en: Go To
lt: Eiti į

note: add button
en: _Jump to
lt: _Peršokti į

en: _Line number:
lt: _Eilutės numeris:

en: C_olumn number:
lt: _Stulpelio numeris:

en: Remove all entries from the documents history?
lt: Pašalinti visus įrašus iš dokumentų istorijos?

note: setup CSD titlebar
en: Clear Documents History
lt: Išvalyti dokumentų istoriją

en: Clearing the documents history will permanently remove all currently listed entries.
lt: Dokumentų istorijos išvalymas visam laikui išvalys visus pasirinktus įrašus.

en: Clea_r
lt: Iš_valyti

en: Do you want to save the changes before closing?
lt: Ar norite įrašyti pakeitimus prieš užveriant?

en: The document is read-only, do you want to save it as another file?
lt: Dokumentas yra skirtas tik skaitymui, ar norite jį įrašyti kaip atskirą failą?

note: setup CSD titlebar
en: Save Changes
lt: Įrašyti pakeitimus

en: _Don't Save
lt: _Neįrašyti

en: If you don't save this read-only document as another file, all the changes will be lost.
lt: Jeigu neįrašysite šį tik skaitymui skirtą dokumentą kaip atskirą failą, tuomet visi pakeitimai bus prarasti.

en: If you don't save the document, all the changes will be lost.
lt: Jei neįrašysite dokumento, visi pakeitimai bus prarasti.

en: The document has been externally modified. Do you want to continue saving?
lt: Dokumentas buvo pakeistas išorinės programos. Ar vis tiek norite įrašyti?

en: If you save the document, all of the external changes will be lost.
lt: Jeigu įrašysite dokumentą, visi išoriniai pakeitimai bus prarasti.

en: The document has been externally modified. Do you want to reload it from disk?
lt: Dokumentas buvo pakeistas išorinės programos. Ar norite jį įkelti iš naujo, iš disko?

en: You have unsaved changes. If you revert the file, they will be lost.
lt: Turite neįrašytų pakeitimų. Jei sugrąžinsite failą, pakeitimai bus prarasti.

note: setup CSD titlebar
en: Externally Modified
lt: Dokumentas išoriškai pakeistas

en: Do you want to save your changes before reloading?
lt: Ar prieš įkeliant iš naujo norite įrašyti?

en: If you revert the file, all unsaved changes will be lost.
lt: Jei sugrąžinsite failą, visi neįrašyti pakeitimai bus prarasti.

en: The file seems to be encoded in %s, but you have chosen %s encoding. Do you confirm this choice?
lt: Atrodo, kad šis failas yra koduotas %s koduote, bet jūs pasirinkote %s koduotę. Ar patvirtinate šį pasirinkimą?

en: If not, the guessed encoding will be used.
lt: Jei ne, bus naudojama numanoma koduotė.

en: It seems that the previous session did not end normally. Do you want to restore the available data?
lt: Atrodo, kad ankstesnis seansas nebuvo normaliai užbaigtas. Ar norite atkurti prieinamus duomenis?

en: If not, all this data will be lost.
lt: Jei ne, visi šie duomenys bus prarasti.

en: Please select a file
lt: Pasirinkite failą

en: Failed to prepare the temporary file for encoding tests
lt: Nepavyko paruošti laikinojo failo koduočių išbandymui

en: Open encoding dialog
lt: Atverti koduotės dialogą

en: Go back to shorten list
lt: Grįžti į sutrumpintą sąrašą

note: combo box label
en: _Encoding:
lt: K_oduotė:

en: Current
lt: Dabartinė

en: Show all encodings
lt: Rodyti visas koduotes

en: Text Files
lt: Tekstiniai failai

en: All Files
lt: Visi failai

note: create the dialog
en: Save As
lt: Įrašyti kaip

note: create new file chooser dialog
en: Open File
lt: Atverti failą

note: add button
en: _Open
lt: _Atverti

note: create new font chooser dialog
en: Choose Mousepad Font
lt: Pasirinkite Mousepad šriftą

note: error dialog messages
en: Failed to open the document
lt: Nepavyko atverti failo

en: Failed to save the document
lt: Dokumento įrašyti nepavyko

en: Unsupported character set
lt: Nepalaikomas simbolių rinkinys

note: button labels
en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _OK
lt: _Gerai

en: _Save
lt: Į_rašyti

en: Save _As
lt: Įrašyti k_aip

en: Re_vert
lt: Sugrąž_inti

en: Re_load
lt: Įke_lti iš naujo

note: pack button, add signal and tooltip
en: Close this tab
lt: Užverti šią kortelę

note: create an unique untitled document name
en: Untitled
lt: Be pavadinimo

en: Other:
lt: Kita:

en: Checking encodings...
lt: Tikrinamos koduotės...

en: %s (%s, failed)
lt: %s (%s, nepavykusi)

en: %s (%s, partial)
lt: %s (%s, dalinė)

en: Other (partial):
lt: Kita (dalinė):

en: Other valid encodings were found, please choose below.
lt: Buvo rastos kitos tinkamos koduotės, pasirinkite žemiau.

en: Other partially valid encodings were found, please choose below.
lt: Buvo rastos kitos dalinai tinkamos koduotės, pasirinkite žemiau.

en: No other valid encoding was found.
lt: Nebuvo rasta jokių kitų tinkamų koduočių.

note: dialog title
en: The document is %s valid.
lt: Dokumentas yra tinkamos %s koduotės.

en: The document is not %s valid.
lt: Dokumentas nėra tinkamos %s koduotės.

note: west european
en: Celtic
lt: Keltų

en: Greek
lt: Graikų

en: Nordic
lt: Skandinavų

en: South European
lt: Pietų Europos

en: Western
lt: Vakarų

note: east european
en: Baltic
lt: Baltijos šalių

en: Central European
lt: Centrinės Europos

en: Cyrillic
lt: Kirilica

en: Cyrillic/Russian
lt: Kirilica/Rusų

en: Cyrillic/Ukrainian
lt: Kirilica/Ukrainiečių

en: Romanian
lt: Rumunų

note: middle eastern
en: Arabic
lt: Arabų

en: Hebrew
lt: Hebrajų

en: Hebrew Visual
lt: Vaizdinė hebrajų

note: asian
en: Armenian
lt: Armėnų

en: Georgian
lt: Gruzinų

en: Thai
lt: Tajų

en: Turkish
lt: Turkų

en: Vietnamese
lt: Vietnamiečių

note: unicode
en: Unicode
lt: Unikodas

note: east asian
en: Chinese Simplified
lt: Kinų supaprastinta

en: Chinese Traditional
lt: Kinų tradicinė

en: Japanese
lt: Japonų

en: Korean
lt: Korėjiečių

note: button labels
en: Default
lt: Numatyta

en: System
lt: Sistema

en: History
lt: Istorija

en: Invalid byte sequence in conversion input
lt: Įvestyje klaidinga baitų keitimo seka

en: Failed to clear the recent history
lt: Nepavyko išvalyti paskiausiai naudotų dokumentų istorijos

note: setup the window properties
en: Mousepad Preferences
lt: Mousepad nuostatos

note: set a custom tab label
en: Document Settings
lt: Dokumento nustatymai

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Print page _headers
lt: Spausdinti puslapių _antraštes

en: Print _line numbers
lt: Spausdinti eilučių numerius

en: Numbering interval:
lt: Numeravimo intervalas:

en: The interval at which to print line numbers. For example a value of 1 will print a line number on each line, a value of 2 will print a line number on every other line, and so on.
lt: Spausdinamų eilučių numerių intervalas. Pavyzdžiui, įvedus reikšmę 1, eilučių numeriai bus spausdinami kiekvienoje eilutėje, įvedus 2, eilučių numeriai bus spausdinami kas antroje eilutėje ir t. t.

en: Enable text _wrapping
lt: Įjungti teksto _laužymą

en: Enable _syntax highlighting
lt: Įjungti sintaksės paryškinimą

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Header:
lt: Antraštė:

en: Body:
lt: Turinys:

en: Line numbers:
lt: Eilučių numeriai:

en: _Replace All
lt: P_akeisti visus

en: _Replace
lt: Pa_keisti

note: set dialog properties
en: Find and Replace
lt: Rasti ir pakeisti

note: dialog buttons
en: _Find
lt: _Rasti

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Search for:
lt: _Ieškoti:

en: Replace _with:
lt: Kuo pa_keisti:

en: Search _direction:
lt: Paieškos _kryptis:

en: Up
lt: Aukštyn

en: Down
lt: Žemyn

note: wrap around
en: _Wrap around
lt: _Ciklinė paieška

note: case sensitive check button for case sensitive, including the proxy menu item
en: Match _case
lt: Skirti _raidžių dydį

note: match whole word check button for matching whole words, including the proxy menu item
en: _Match whole word
lt: Atitikti _visą žodį

note: enable regex search check button for enabling regex, including the proxy menu item
en: Regular e_xpression
lt: Reguliarus_is reiškinys

en: Replace _all in:
lt: Pakeisti _visus:

en: Selection
lt: Pasirinkta

en: Document
lt: Dokumentas

en: All Documents
lt: Visi dokumentai

en: %d of %d match | %d of %d matches
lt[0]: %d iš %d atitikmens
lt[1]: %d iš %d atitikmenų
lt[2]: %d iš %d atitikmenų
lt[3]: %d iš %d atitikmens

en: %d match | %d matches
lt[0]: %d atitikmuo
lt[1]: %d atitikmenys
lt[2]: %d atitikmenų
lt[3]: %d atitikmuo

en: Choose a filetype
lt: Pasirinkite failo tipą

note: language/filetype
en: Filetype: None
lt: Failo tipas: joks

en: Toggle the overwrite mode
lt: Perjungti perrašymo veikseną

note: overwrite label
en: OVR
lt: PRŠ

en: Line: %d Column: %d Selection: %d
lt: Eilutė: %d Stulpelis: %d Pasirinkta: %d

en: Line: %d Column: %d
lt: Eilutė: %d Stulpelis: %d

en: Filetype: %s
lt: Failo tipas: %s

note: add the label with the root warning
en: Warning: you are using the root account. You may harm your system.
lt: Įspėjimas: jūs naudojatės administratoriaus paskyra, dėl to galite pakenkti savo sistemai.

en: Read Only
lt: Tik skaityti

en: Viewer Mode
lt: Žiūryklės veiksena

en: Use '%s' as template
lt: Naudoti „%s“ kaip šabloną

en: No template files found in
    '%s'
lt: Nerasta jokių šablono failų kataloge
    '%s'

en: Missing Templates directory
    '%s'
lt: Trūksta šablonų katalogo
    „%s“

note: create suitable text label for the "Other" menu
en: Ot_her (%d)...
lt: K_ita (%d)...

en: Ot_her...
lt: _Kita...

en: Revert to the saved version of the file
lt: Sugrąžinti iki įrašytos failo versijos

en: Reload file from disk
lt: Įkelti failą iš disko

en: Leave fullscreen mode
lt: Išjungti viso ekrano veikseną

en: Make the window fullscreen
lt: Rodyti langą visame ekrane

en: Open '%s'
lt: Atverti „%s“

en: No items found
lt: Elementų nerasta

en: History disabled
lt: Istorija išjungta

note: create an item to inform the user
en: No clipboard data
lt: Iškarpinėj nėra duomenų

note: set error message
en: Templates should be %s valid
lt: Šablonai turėtų būti tinkamos %s koduotės

note: set error message
en: Reading the template failed
lt: Nepavyko perskaityti šablono

note: set error message
en: Loading the template failed
lt: Įkelti šablono nepavyko

note: show the error
en: Failed to reload the document
lt: dokumento įkelti iš naujo nepavyko

note: show the error
en: Failed to print the document
lt: Nepavyko išspausdinti dokumento

en: _File
lt: _Failas

en: File menu
lt: Failo meniu

en: New _Window
lt: Naujas _langas

en: Create a new document in a new window
lt: Atverti naują dokumentą naujame lange

en: New From Te_mplate
lt: Naujas iš š_ablono

en: Create a new document from a template
lt: Sukurti naują dokumentą iš šablono

en: Op_en Recent
lt: _Atverti paskiausiai naudotus

en: Open a recently used file
lt: Atverti paskiausiai naudotą failą

en: Clear _History
lt: Išvalyti _istoriją

en: Clear the recently used files history
lt: Išvalyti paskiausiai naudotų failų istoriją

en: Save A_ll
lt: Įrašy_ti viską

en: Save all document in this window
lt: Įrašyti visus dokumentus, esančius šiame lange

en: _Print...
lt: S_pausdinti...

en: Print the current document
lt: Spausdinti esamą dokumentą

en: _Close Window
lt: _Užverti langą

en: Close this window
lt: Užverti šį langą

en: _Quit
lt: _Išeiti

en: Quit Mousepad
lt: Išeiti iš Mousepad

en: _Edit
lt: K_eisti

en: Edit menu
lt: Taisymo meniu

en: Preferences...
lt: Nuostatos...

en: Show the preferences dialog
lt: Rodyti nuostatų dialogą

en: _Search
lt: _Paieška

en: Search menu
lt: Paieškos meniu

en: Find _Next
lt: Rasti _kitą

en: Search forwards for the same text
lt: Ieškoti to paties teksto pirmyn

en: Find _Previous
lt: Rasti _ankstesnį

en: Search backwards for the same text
lt: Ieškoti to paties teksto atgal

en: _Incremental Search
lt: Pr_ieauginė paieška

en: Automatically select the search result and scroll the view
lt: Automatiškai žymėti paieškos rezultatą ir slinkti rodinį

en: Highlight _All
lt: _Paryškinti visus

en: Highlight the search matches
lt: Paryškinti paieškos atitikmenis

en: _View
lt: Ro_dinys

en: View menu
lt: Rodinio meniu

en: Select F_ont...
lt: Nustatyti š_riftą...

en: Change the editor font
lt: Keisti redaktoriaus šriftą

en: _Color Scheme
lt: _Spalvų rinkinys

en: Color scheme to use for the text view
lt: Teksto rodiniui naudojamas spalvų rinkinys

en: None
lt: Nėra

en: No style scheme
lt: Jokios stiliaus schemos

en: Line N_umbers
lt: Eilučių numeriai

en: Show line numbers
lt: Rodyti eilučių numerius

en: _Menubar
lt: _Meniu juosta

en: Change the visibility of the main menubar
lt: Keisti pagrindinės meniu juostos matomumą

en: _Toolbar
lt: Įra_nkių juosta

en: Change the visibility of the toolbar
lt: Keisti įrankių juostos matomumą

en: St_atusbar
lt: _Būsenos juosta

en: Change the visibility of the statusbar
lt: Keisti būsenos juostos matomumą

en: _Document
lt: _Dokumentas

en: Document menu
lt: Dokumento meniu

en: _Word Wrap
lt: Žodžių _laužymas

en: Toggle breaking lines in between words
lt: Perjungti eilučių laužymą tarp žodžių

en: _Auto Indent
lt: _Automatinės įtraukos

en: Auto indent a new line
lt: Automatinė naujos eilutės įtrauka

en: Tab _Size
lt: Tabuliacijos _dydis

en: The number of space characters for a tabulation
lt: Tabuliacijai naudojamų tarpų skaičius

en: Two spaces
lt: Du tarpai

en: Three spaces
lt: Trys tarpai

en: Four spaces
lt: Keturi tarpai

en: Eight spaces
lt: Aštuoni tarpai

en: Other...
lt: Kita...

en: Set custom tab size
lt: Nustatyti pasirinktą tabuliavimo dydį

en: Insert _Spaces
lt: Įterpti _tarpus

en: Insert spaces when the tab button is pressed
lt: Paspaudus tabuliavimo klavišą įterpti tarpus

en: _Filetype
lt: _Failo tipas

en: Language to use for syntax highlighting
lt: Sintaksės paryškinimui naudojama kalba

en: Plain Text
lt: Grynas tekstas

en: No filetype
lt: Nėra failo tipo

en: Line E_nding
lt: Eilutės _pabaiga

en: Character(s) to use as end of line
lt: Simbolis(-iai), kurį naudoti kaip eilutės pabaigą

en: Set the line ending of the document to Unix (LF)
lt: Nustatyti dokumento eilučių pabaigas į Unix (LF)

en: Set the line ending of the document to Mac (CR)
lt: Nustatyti dokumento eilučių pabaigas į Mac (CR)

en: Set the line ending of the document to DOS / Windows (CR LF)
lt: Nustatyti dokumento eilučių pabaigas į DOS / Windows (CR LF)

en: Write Unicode _BOM
lt: Įrašyti unikodo _BOM

en: Store the byte-order mark in the file
lt: Faile saugoti bitų tvarkos žymę

en: _Viewer Mode
lt: Žiūr_yklės veiksena

en: Disallow modifications via keyboard / mouse
lt: Neleisti pakeitimų naudojant klaviatūrą / pelę

en: _Previous Tab
lt: _Ankstesnė kortelė

en: Select the previous tab
lt: Pasirinkti ankstesnę kortelę

en: _Next Tab
lt: _Kita kortelė

en: Select the next tab
lt: Pasirinkti kitą kortelę

en: _Help
lt: Ž_inynas

en: Help menu
lt: Žinyno meniu

en: _Contents
lt: _Turinys

en: Display the Mousepad user manual
lt: Rodyti Mousepad naudotojo žinyną

en: _About
lt: Api_e

en: About this application
lt: Apie šią programą

en: _New
lt: _Naujas

en: Create a new document
lt: Sukurti naują dokumentą

en: _Open...
lt: _Atverti...

en: Open a file
lt: Atverti failą

en: Save the current document
lt: Įrašyti dabartinį dokumentą

en: Save _As...
lt: Įrašyti _kaip...

en: Save current document as another file
lt: Įrašyti dabartinį dokumentą kaip kitą failą

en: _Detach Tab
lt: _Atskirti kortelę

en: Move the current document to a new window
lt: Perkelti esamą dokumentą į naują langą

en: Close _Tab
lt: _Užverti kortelę

en: Close the current document
lt: Užverti dabartinį dokumentą

en: _Undo
lt: A_tšaukti

en: Undo the last action
lt: Atšaukti paskutinį veiksmą

en: _Redo
lt: _Grąžinti

en: Redo the last undone action
lt: Pakartoti paskutinį atšauktą veiksmą

en: Cu_t
lt: Iškir_pti

en: Cut the selection
lt: Iškirpti pažymėjimą

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: Copy the selection
lt: Kopijuoti pažymėjimą

en: _Paste
lt: Į_dėti

en: Paste the clipboard
lt: Įdėti iš iškarpinės

en: Select _All
lt: Pažymėti _viską

en: Select the text in the entire document
lt: Pažymėti visą esamo dokumento tekstą

en: Search for text
lt: Ieškoti teksto

en: Find and Rep_lace...
lt: Rasti ir pakeisti...

en: Search for and replace text
lt: Ieškoti ir pakeisti tekstą

en: _Go to...
lt: _Eiti į...

en: Go to a specific location in the document
lt: Eiti į konkrečią dokumento vietą

en: _Fullscreen
lt: _Visas ekranas

en: Paste _Special
lt: Įdėti _specialų

en: Paste the clipboard in a special way
lt: Įdėti iškarpinės turinį ypatingu būdu

en: Paste from _History
lt: Įdėti iš _istorijos

en: Paste from the clipboard history
lt: Įdėti iš iškarpinės istorijos

en: Paste as _Column
lt: Įdėti kaip _stulpelį

en: Paste the clipboard text into a column
lt: Įdėti iškarpinės tekstą į stulpelį

en: _Delete Selection
lt: _Ištrinti žymėjimą

en: Delete the current selection
lt: Ištrinti dabartinį pasirinkimą

en: Delete _Line
lt: Ištrinti ei_lutę

en: Delete the current line
lt: Ištrinti dabartinę eilutę

en: Conve_rt
lt: Konve_rtuoti

en: Convert text in different ways
lt: Konvertuoti tekstą įvairiais būdais

en: To _Lowercase
lt: paversti _mažosiomis

en: Change the case of the selection to lowercase
lt: Pakeisti pažymėtą tekstą į mažąsias raides

en: To _Uppercase
lt: PAVERSTI _DIDŽIOSIOMIS

en: Change the case of the selection to uppercase
lt: Pakeisti pažymėtą tekstą į didžiąsias raides

en: To _Title Case
lt: Pirmosios D_idžiosios Raidės

en: Change the case of the selection to title case
lt: Pakeisti pažymėto teksto pirmas žodžio raides didžiosiomis

en: To _Opposite Case
lt: Į _priešingą dydį

en: Change the case of the selection opposite case
lt: Pakeisti raidžių dydį į priešingą

en: _Tabs to Spaces
lt: _Tabuliavimo ženklus pakeisti tarpais

en: Convert all tabs to spaces in the selection or document
lt: Pasirinkime arba dokumente pakeisti visus tabuliavimo ženklus į tarpus

en: _Leading Spaces to Tabs
lt: _Priekinius tarpus pakeisti tabuliavimo ženklais

en: Convert all the leading spaces to tabs in the selected line(s) or document
lt: Pasirinktose eilutėse ar dokumente, visus priekyje esančius tarpus pakeisti tabuliavimo ženklais

en: St_rip Trailing Spaces
lt: _Pašalinti pradžios tarpus

en: Remove all the trailing spaces from the selected line(s) or document
lt: Iš pasirinktų eilučių ar dokumento pašalinti visus pradžioj esančius tarpus

en: _Transpose
lt: _Transponuoti

en: Reverse the order of something
lt: Pakeisti ko nors tvarką

en: _Move
lt: _Perkelti

en: Move content in different ways
lt: Įvairiais būdais perkelti turinį

en: One Line _Up
lt: Viena eilute a_ukštyn

en: Move lines one line up
lt: Perkelti eilutes viena eilute aukščiau

en: One Line _Down
lt: Viena eilute ž_emyn

en: Move lines one line down
lt: Perkelti eilutes viena eilute žemyn

en: One Word _Left
lt: Vienu žodžiu _kairėn

en: Move words one word left
lt: Perkelti žodžius vienu žodžiu į kairę

en: One Word _Right
lt: Vienu žodžiu _dešinėn

en: Move words one word right
lt: Perkelti žodžius vienu žodžiu į dešinę

en: Dup_licate Line / Selection
lt: Dub_liuoti eilutę / žymėjimą

en: Duplicate the current line or selection
lt: Dubliuoti pasirinkimą ar dabartinę eilutę

en: _Increase Indent
lt: _Didinti įtrauką

en: Increase the indentation of the selection or current line
lt: Padidinti pasirinkto teksto ar esamos eilutės įtrauką

en: _Decrease Indent
lt: _Sumažinti įtrauką

en: Decrease the indentation of the selection or current line
lt: Sumažinti pasirinkto teksto ar esamos eilutės įtrauką

en: Insert Tabs
lt: Įterpti tabuliavimus

en: Insert Spaces
lt: Įterpti tarpus

en: Never
lt: Niekada

en: First key press
lt: Pirmo klavišo paspaudimas

en: Second key press
lt: Antro klavišo paspaudimas

en: Always
lt: Visada

en: never
lt: niekada

en: after a crash
lt: po strigties

en: unsaved documents
lt: neįrašyti dokumentai

en: saved documents
lt: įrašyti dokumentai

en: always
lt: visada

note: Preceded by: "Open files in:"
en: new tabs
lt: naujose kortelėse

note: Preceded by: "Open files in:"
en: new windows
lt: naujuose languose

note: Preceded by: "Open files in:"
en: new tabs in a new window
lt: naujose kortelėse naujame lange

en: Menu
lt: Meniu

en: Small Toolbar
lt: Maža įrankių juosta

en: Large Toolbar
lt: Didelė įrankių juosta

en: Button
lt: Mygtukas

en: Drag & Drop
lt: Nutempti

en: Dialog
lt: Dialogas

en: Icons Only
lt: Tik piktogramos

en: Text Only
lt: Tik tekstas

en: Text Below Icons
lt: Tekstas po piktogramomis

en: Text Beside Icons
lt: Tekstas šalia piktogramų

en: Display whitespace
lt: Rodyti matomus tarpus

en: Display line endings
lt: Rodyti eilučių pabaigas

en: Long line margin at column:
lt: Ilgų eilučių paraštė šalia stulpelio:

en: Highlight current line
lt: Paryškinti esamą eilutę

en: Highlight matching brackets
lt: Paryškinti atitinkančius skliaustus

en: Wrap long lines
lt: Laužyti ilgas eilutes

en: <b>Display</b>
lt: <b>Rodymas</b>

en: Use system monospace font
lt: Naudoti lygiaplotį sistemos šriftą

en: <b>Font</b>
lt: <b>Šriftas</b>

en: <b>Color Scheme</b>
lt: <b>Spalvų rinkinys</b>

en: View
lt: Rodymas

en: Tab width:
lt: Tabuliavimo plotis:

en: Tab mode:
lt: Tabuliavimo veiksena:

en: Enable automatic indentation
lt: Įjungti automatines įtraukas

en: <b>Indentation</b>
lt: <b>Įtraukos</b>

en: Tab: Indent selection (Shift+Tab: Unindent)
lt: Tab: Daryti įtrauką žymėjimui (Shift+Tab: Panaikinti įtrauką)

en: Indent/unindent the currently selected text or the current line
lt: Daryti įtrauką/panaikinti įtrauką šiuo metu pažymėtam tekstui ar dabartinei eilutei

en: Backspace: Delete indent spaces as tabs
lt: Naikin.: Ištrinti įtraukos tarpus kaip kaip tabuliavimo ženklus

en: Home/End: Detect leading/trailing whitespace:
lt: Prad./Pab.: Aptikti priekinį/galinį tarpą:

en: <b>Smart Keys</b>
lt: <b>Išmanieji klavišai</b>

en: Editor
lt: Redaktorius

en: Client-side decorations (restart required)
lt: Kliento pusės dekoracijos (reikalauja paleidimo iš naujo)

en: Show full filename in title bar
lt: Antraštės juostoje rodyti pilną failo pavadinimą

en: Remember window size
lt: Prisiminti lango dydį

en: Remember window position
lt: Prisiminti lango padėtį

en: Remember window state
lt: Prisiminti lango būseną

en: <b>General</b>
lt: <b>Bendra</b>

en: Show toolbar
lt: Rodyti įrankių juostą

en: Style:
lt: Stilius:

en: Icon Size:
lt: Piktogramų dydis:

en: <b>Toolbar</b>
lt: <b>Įrankių juosta</b>

en: Always show tabs even with one file
lt: Visada rodyti korteles, netgi atvėrus vieną failą

en: Expand tabs to fill available space
lt: Išplėsti korteles, kad užpildytų prieinamą vietą

en: Cycled notebook tab switching
lt: Ciklinis užrašinės kortelių perjungimas

en: Open files in:
lt: Atverti failus:

en: <b>Notebook Tabs</b>
lt: <b>Užrašinės kortelės</b>

en: Window
lt: Langas

en: Ensure new line at file end
lt: Užtikrinti, kad failo pabaigoje būtų nauja eilutė

en: Make a copy with '~' suffix
lt: Sukurti kopiją su priesagą „~“

en: <b>File Saving</b>
lt: <b>Failų įrašymas</b>

en: Session restore:
lt: Seanso atkūrimas:

en: When "unsaved documents" or "always" is selected, Mousepad won't ask for saving modified documents when quitting
lt: Kai yra pasirinkta „neįrašyti dokumentai“ ar „visada“, išeinant iš Mousepad programos nebus klausiama ar įrašyti pakeistus dokumentus

en: Recent file menu length:
lt: Paskiausiai naudotų failų meniu ilgis:

en: '0' disables and wipes recent history
lt: „0“ išjungia ir išvalo paskiausią istoriją

en: Search history size:
lt: Paieškos istorijos dydis:

en: <b>History</b>
lt: <b>Istorija</b>

en: File monitoring
lt: Failų stebėsena

en: Automatic reloading
lt: Automatinis įkėlimas iš naujo

en: Default encoding:
lt: Numatytoji koduotė:

en: <b>Miscellaneous</b>
lt: <b>Kita</b>

en: File
lt: Failas

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Spell Checking
lt: Rašybos tikrinimas

en: The default language for new documents is set here. It can then be changed per document via the context menu, where there are also spelling correction suggestions for underlined words.
lt: Čia yra nustatoma numatytoji naujų dokumentų kalba. Ją kiekvienam dokumentui galima keisti atskirai per kontekstinį meniu, kuriame taip pat yra rašybos tikrinimo pasiūlymai pabrauktiems žodžiams.

note: combo box label
en: Default language:
lt: Numatytoji kalba:

en: Shortcuts Editor
lt: Susiejimų redaktorius

en: The shortcuts editor is available here as a popover or as a dialog below the preferences in the menu bar.
lt: Susiejimų redaktorius čia yra prieinamas kaip iškylantysis langas ar dialogas meniu juostoje, žemiau nuostatų.

en: Application
lt: Programa

note: pack frames
en: Menubar
lt: Meniu juosta

en: Preferences Dialog
lt: Nuostatų dialogas

en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

en: Mousepad Shortcuts
lt: Mousepad susiejimai

note: add the shortcuts menu entry
en: Shortcuts...
lt: Susiejimai...

en: Show the shortcuts dialog
lt: Rodyti susiejimų dialogą

en: Simple Text Editor
lt: Paprastas teksto redaktorius

en: Text Editor
lt: Teksto redaktorius

en: Text Editor Settings
lt: Tekstų redaktoriaus nustatymai

en: Configure the Mousepad text editor
lt: Konfigūruoti Mousepad tekstų redaktorių

en: Mousepad aims to be an easy-to-use and fast editor. Our target is an editor for quickly editing text files, not a development environment or an editor with a huge bunch of plugins.
lt: Mousepad siekia būti lengvu naudoti bei greitu redaktoriumi. Mūsų tikslas - greitam tekstinių failų redagavimui skirtas redaktorius, o ne kūrimo aplinka ar redaktorius su begale įskiepių.

en: On the other hand we try to use the latest GTK features available, which means that if GTK adds something new in a major release that is useful for the editor, we will likely bump the GTK dependency and integrate this new feature in Mousepad.
lt: Kita vertus, bandome naudoti naujausias prieinamas GTK ypatybes, o tai reiškia, kad jeigu GTK savo svarbioje laidoje pridės kažką naujo, kas bus naudinga redaktoriui, mes, greičiausiai, padidinsime GTK priklausomybę ir integruosime šią naują ypatybę į Mousepad.

en: The Mousepad developers
lt: Mousepad kūrėjai

note: SECURITY: - A normal active user can run mousepad without elevated rights. They may wish to modify a file they normally do not have read/write access to. This isn't a good idea, but is common on single user systems.
en: Run Mousepad as root
lt: Paleisti Mousepad administratoriaus teisėmis

en: Authentication is required to run Mousepad as root.
lt: Norint paleisti Mousepad administratoriaus teisėmis, reikia nustatyti tapatybę
