mousetweaks - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Hover Click
ca: Clic en mantindre

en: Single Click
ca: Un sol clic

en: Double Click
ca: Doble clic

en: Drag
ca: Arrossega

en: Secondary Click
ca: Clic secundari

en: Button Style
ca: Estil del botó

en: Text only
ca: Només text

en: Icons only
ca: Només icones

en: Text and Icons
ca: Text i icones

en: Orientation
ca: Orientació

note: Buttons are arranged from left to right in the layout
en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Click-type window style
ca: Estil de la finestra de tipus de clic

en: Button style of the click-type window.
ca: Estil del botó de la finestra de tipus de clic.

en: Click-type window orientation
ca: Orientació de la finestra de tipus de clic

en: Orientation of the click-type window.
ca: Orientació de la finestra de tipus de clic.

en: Click-type window geometry
ca: Geometria de la finestra de tipus de clic

en: Size and position of the click-type window. The format is a standard X Window System geometry string.
ca: La mida i la posició de la finestra de tipus de clic. El format és l'estàndard de cadenes de geometria del sistema de finestres X.

en: Enable dwell click
ca: Habilita el clic en pausa

en: Enable simulated secondary click
ca: Habilita el clic secundari simulat

en: Time to wait before a dwell click
ca: Temps d'espera abans d'un clic en pausa

en: Time to wait before a simulated secondary click
ca: Temps d'espera abans de simular un clic secundari

en: Set the active dwell mode
ca: Establiu el mode en pausa actiu

en: Hide the click-type window
ca: Oculta la finestra de tipus de clic

en: Ignore small pointer movements
ca: Ignora els petits moviments del punter

en: Shut down mousetweaks
ca: Atura el Mousetweaks

en: Start mousetweaks as a daemon
ca: Inicia el Mousetweaks com a dimoni

en: Start mousetweaks in login mode
ca: Inicia el Mousetweaks en mode d'entrada

note: parse
en: - GNOME mouse accessibility daemon
ca: - Dimoni d'accessibilitat del ratolí del GNOME

en: Failed to Display Help
ca: No s'ha pogut mostrar l'ajuda
