mousetweaks - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Hover Click
fi: Napsautus kohdistamalla

en: Single Click
fi: Napsautus

en: Double Click
fi: Kaksoisnapsautus

note: 'Drag' like in a Drag and Drop operation
en: Drag
fi: Vedä

en: Secondary Click
fi: Toissijainen napsautus

en: Button Style
fi: Painikkeen tyyli

en: Text only
fi: Pelkkä teksti

en: Icons only
fi: Pelkät kuvakkeet

en: Text and Icons
fi: Teksti ja kuvakkeet

en: Orientation
fi: Suunta

note: Buttons are arranged from left to right in the layout
en: Horizontal
fi: Vaaka

note: Buttons are arranged from top to bottom in the layout
en: Vertical
fi: Pysty

en: Enable dwell click
fi: Ota pysenapsautus käyttöön

en: Enable simulated secondary click
fi: Ota oikean painikkeen pysenapsautus käyttöön

en: Time to wait before a dwell click
fi: Odotettava aika ennen pysenapsautusta

en: Time to wait before a simulated secondary click
fi: Odotettava aika ennen simuloitua oikean painikkeen painallusta

en: Set the active dwell mode
fi: Aseta aktiivinen pysenapsautustila

en: Ignore small pointer movements
fi: Jätä vähäiset kohdistimen liikkeet huomiotta

en: Shut down mousetweaks
fi: Sammuta mousetweaks

en: Start mousetweaks as a daemon
fi: Käynnistä mousetweaks-palvelin

en: Start mousetweaks in login mode
fi: Käynnistä mousetweaks sisäänkirjautumistilassa

note: parse
en: - GNOME mouse accessibility daemon
fi: - Gnomen mousetweaks-esteettömyys-palvelin

en: Failed to Display Help
fi: Ohjetta ei voitu näyttää
