mousetweaks - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Hover Click
sk: Kliknutie zotrvaním

en: Single Click
sk: Kliknutie ľavým tlačidlom

en: Double Click
sk: Dvojklik

note: 'Drag' like in a Drag and Drop operation
en: Drag
sk: Ťahaj

en: Secondary Click
sk: Kliknutie pravým tlačidlom

en: Button Style
sk: Štýl tlačidla

en: Text only
sk: Iba text

en: Icons only
sk: Iba ikony

en: Text and Icons
sk: Text a ikony

en: Orientation
sk: Orientácia

note: Buttons are arranged from left to right in the layout
en: Horizontal
sk: Horizontálne

note: Buttons are arranged from top to bottom in the layout
en: Vertical
sk: Vertikálne

en: Click-type window style
sk: Štýl okna typov kliknutí

en: Button style of the click-type window.
sk: Štýl tlačidla okna typov kliknutí.

en: Click-type window orientation
sk: Orientácia okna typov kliknutí

en: Orientation of the click-type window.
sk: Orientácia okna typov kliknutí.

en: Click-type window geometry
sk: Veľkosť a pozícia okna typov kliknutí

en: Size and position of the click-type window. The format is a standard X Window System geometry string.
sk: Veľkosť a pozícia okna typov kliknutí. Formát je štandardný konfiguračný reťazec X Window System.

en: Enable dwell click
sk: Povoliť kliknutie zotrvaním

en: Enable simulated secondary click
sk: Povoliť simulované kliknutie pravým tlačidlom

en: Time to wait before a dwell click
sk: Doba čakania pred kliknutím zotrvaním

en: Time to wait before a simulated secondary click
sk: Doba čakania pred simulovaným kliknutím pravým tlačidlom

en: Set the active dwell mode
sk: Nastaviť aktívny režim kliknutia zotrvaním

en: Hide the click-type window
sk: Skryť okno typov kliknutí

en: Ignore small pointer movements
sk: Ignorovať nepatrné pohyby kurzora

en: Shut down mousetweaks
sk: Vypnúť mousetweaks

en: Start mousetweaks as a daemon
sk: Spustiť mousetweaks ako démona

en: Start mousetweaks in login mode
sk: Spustiť mousetweaks v prihlasovacom režime

note: parse
en: - GNOME mouse accessibility daemon
sk: - GNOME démon prístupnosti myši

en: Failed to Display Help
sk: Zobrazenie Pomocníka zlyhalo
