mousetweaks - en to sr translation catalogue (30 entries)

en: Hover Click
sr: Клик на преклапање

en: Single Click
sr: Једноструки клик

en: Double Click
sr: Дупли клик

note: 'Drag' like in a Drag and Drop operation
en: Drag
sr: Превуци

en: Secondary Click
sr: Секундарни клик

en: Button Style
sr: Стил дугмета

en: Text only
sr: Само текст

en: Icons only
sr: Само иконице

en: Text and Icons
sr: Текст и иконице

en: Orientation
sr: Усмерење

note: Buttons are arranged from left to right in the layout
en: Horizontal
sr: Водоравнo

note: Buttons are arranged from top to bottom in the layout
en: Vertical
sr: Усправно

en: Click-type window style
sr: Стил прозора за врсту клика

en: Button style of the click-type window.
sr: Изглед дугмета за прозор врсте клика.

en: Click-type window orientation
sr: Усмерење прозора за врсту клика

en: Orientation of the click-type window.
sr: Усмерење прозора за врсте клика.

en: Click-type window geometry
sr: Величина прозора за врсту клика

en: Size and position of the click-type window. The format is a standard X Window System geometry string.
sr: Величина и положај прозора за врсту клика. Ово је стандардна ниска геометрије система прозора Икса.

en: Enable dwell click
sr: Укључује клик са задржавањем

en: Enable simulated secondary click
sr: Укључује секундарни симулирани клик

en: Time to wait before a dwell click
sr: Истек времена пре временског клика

en: Time to wait before a simulated secondary click
sr: Истек времена пре симулираног секундарног клика

en: Set the active dwell mode
sr: Поставља активни временски клик

en: Hide the click-type window
sr: Скрива прозорче врсте клика

en: Ignore small pointer movements
sr: Занемарује мале покрете показивача

en: Shut down mousetweaks
sr: Искључује подешавања миша

en: Start mousetweaks as a daemon
sr: Покреће подешавања миша као демона

en: Start mousetweaks in login mode
sr: Покреће подешавања миша у режиму за пријаву

note: parse
en: - GNOME mouse accessibility daemon
sr: — Гномов управљачки програм за приступачност миша

en: Failed to Display Help
sr: Не могу да прикажем помоћ
