movim - en to ca translation catalogue (142 entries)

en: Thanks
ca: Gràcies

en: Developers
ca: Desenvolupadors

en: Translators
ca: Traductors

en: Thanks to all the translators
ca: Gràcies a tots els traductors

en: Software
ca: Programari

en: Resources
ca: Recursos

en: Movim is an XMPP-based communication platform. All the project, except the following software and resources, is under
ca: Movim és una plataforma de comunicació basada en XMPP. Tot el projecte, a excepció del software i els recursos a continuació, estan sota

en: Account
ca: Compte

en: Change my password
ca: Canvia la contrasenya

en: Password
ca: Contrasenya

en: Password confirmation
ca: Repeteix la contrasenya

en: The password has been updated
ca: S'ha actualitzat la contrasenya

en: Please provide a valid password (6 characters minimum)
ca: Siusplau proporcioni una contrasenya vàlida (6 caràcters mínim)

en: The provided passwords are not the same
ca: Les contrasenyes no coincideixen

en: Delete your account
ca: Esborra el teu compte

en: You will delete your XMPP account and all the relative information linked to it (profile, contacts and publications).
ca: Eliminaràs el teu compte XMPP i tota la informació relacionada (perfil, contactes i publicacions).

en: Leave this instance
ca: Sortir d'aquesta instància

en: You will delete all the relative information linked to your account on this Movim instance (profile, contacts and publications).
ca: Esborraràs tota la informació relativa al teu compte en aquesta instància de Movim (Perfil, contactes i publicacions)

en: This action will not delete your account but will disconnect you from this instance.
ca: Aquesta acció no esborrà el seu compte, però el desconnectarà d'aquesta instància

en: Create a new account
ca: Crea un compte nou

en: No account creation form found on the server
ca: No s'ha trobat cap formulari de creació de compte en aquest servidor

en: Your acccount has been successfully registered
ca: El teu compte s'ha registrat correctament

en: Loading
ca: Carregant

en: Not Acceptable
ca: Inacceptable

en: The registration system of this server is currently unavailable
ca: El sistema de registrament d'aquest servidor no està disponible

en: Registration forbidden
ca: Registre prohibit

en: Actions
ca: Accions

en: Action completed
ca: Acció finalitzada

en: General Settings
ca: Paràmetres Generals

en: Theme
ca: Tema

en: Default language
ca: Idioma per defecte

en: Log verbosity
ca: Registre de detall

en: Administration Credential
ca: Paraula de pas per l'administrador

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Retype password
ca: Repeteix la contrasenya

en: Whitelisted XMPP Servers
ca: Servidors XMPP de llistes blanques

en: If you want to specify a list of authorized XMPP servers on your Movim pod and forbid the connection on all the others please put their domain name here, with comma (ex: movim.eu,jabber.fr)
ca: Si vols especificar la llista de servidors XMPP autoritzats en el teu pod de Movim i prohibir la connexió a tota la resta introdueix el nom de domini aquí, amb coma (ex: movim.eu,jabber.fr)

en: Leave this field blank if you allow the access to all the XMPP accounts.
ca: Deixa en aquest camp en blanc si permets la connexió a tots els comptes XMPP.

en: List of whitelisted XMPP servers
ca: Llistat dels servidors XMPP en llista blanca

[ctx: [information]title]
en: Information Message
ca: Missatge d'informació

en: Description
ca: Descripció

[ctx: [information]label]
en: Information Message
ca: Missatge d'infofmació

en: Default XMPP server
ca: Servidor XMPP per defecte

en: Main XMPP server domain
ca: Domini principal del servidor XMPP

en: Main XMPP server description
ca: Descripció principal del servidor XMPP

en: Main XMPP server country
ca: País principal del servidor XMPP

en: Pick a country in the list
ca: Escull un país de la llista

en: Empty
ca: Buit

en: Syslog
ca: Registre del sistema

en: Syslog and files
ca: Registre del sistema i fitxers

en: General Overview
ca: Vista general

en: WebSocket connection error, check if the Movim Daemon is running and is reachable
ca: Problema de connexió de WebSocket, comprova que el Movim Daemon estigui funcionant i sigui accessible

en: Browser
ca: Navegador

en: Movim Daemon
ca: Dimoni Movim

en: Database
ca: Base de dades

en: Your pod is not registered on the API
ca: El teu pod no està registrat a la API

en: Configuration updated
ca: Configuració actualitzada

en: File
ca: Fitxer

en: Use it
ca: Utilitza'l

en: Webcam
ca: Càmera web

en: Take a webcam snapshot
ca: Fer una instantània amb la càmera web

en: Avatar Updated
ca: Avatar actualitzat

en: Avatar Not Updated
ca: Avatar no actualitzat

en: No avatar defined yet
ca: Encara no s'ha definit cap avatar

en: %s’s feed
ca: %s canals

en: This content is private, please login to see it
ca: Aquest contingut és privat, siusplau connectat per poder veure-ho.

en: Message Published
ca: Missatge publicat

en: Encrypted message
ca: Missatge encriptat

en: %s needs your attention
ca: %s necessita la teva atenció

en: Frequent contacts
ca: Contactes freqüents

en: Members
ca: Membres

en: Connected to the chatroom
ca: Connectat a la sala de xat

en: Disconnected from the chatroom
ca: Desconnectat de la sala de xat

en: Configuration
ca: Configuració

en: Configuration saved
ca: Configuració guardada

en: Subject
ca: Tema

en: Subject changed
ca: Tema canviat

en: Chat with a contact
ca: Xateja amb un contacte

en: Chat
ca: Xat

en: Discover, follow and share
ca: Descobreix, segueix i comparteix

en: Search for a new server
ca: Busca un nou servidor

en: Subscriptions
ca: Subscripcions

en: %s subscribers
ca: %s subscriptors

en: %s posts
ca: %s publicacions

en: Subscribe
ca: Subscriu

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: Subscribed
ca: Subscrit

en: Unsubscribed
ca: Has cancel·lat la teva subscripció

en: Are you sure?
ca: N'estàs segur?

en: My Subscriptions
ca: Les Meves Subscripcions

en: Hello
ca: Hola

en: Here you will be able to manage all your subscriptions.
ca: Aquí podràs gestionar totes les teves subscripcions.

en: Language
ca: Idioma

en: Show the offline contacts
ca: Mostra els contactes desconnectats

en: Hide the offline contacts
ca: Amaga els contactes desconnectats

en: Appearence
ca: Aparença

en: Configuration invalid
ca: Configuració invàlida

en: Advanced Configuration
ca: Configuració avançada

en: Contact updated
ca: Contacte actualitzat

en: Name
ca: Nom

en: Nickname
ca: Sobrenom

en: Date of Birth
ca: Data de naixement

en: Gender
ca: Sexe

en: Marital Status
ca: Estat civil

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Website
ca: Pàgina web

en: About Me
ca: Sobre mi

en: Other Accounts
ca: Altres comptes

en: Is Listening
ca: Està escoltant

en: Geographic Position
ca: Posició geogràfica

en: Locality
ca: Localitat

en: Country
ca: País

en: Mood
ca: Estat d'ànim

en: Listening
ca: Escoltant

en: Last seen
ca: Última connexió

en: Find some new friends
ca: Busca alguns amics nous

en: Edit
ca: Edita

en: Alias
ca: Àlies

en: Group
ca: Grup

en: You are going to delete one of your contacts, please confirm your action
ca: Esborraràs un dels teus contactes, siusplau confirma la teva acció

en: %s years
ca: %s anys

en: Last public post
ca: Última publicació pública

en: Visit the blog to see all the public posts
ca: Visita el blog per veure totes les publicacions públiques

en: You can see this contact status
ca: Pots veure l'estat d'aquest contacte

en: Share my status
ca: Comparteix el meu estat

en: But this contact cannot see yours
ca: Però aquest contacte no pot veure el teu

en: You are not subscribed to this contact
ca: No estàs subscrit a aquest contacte

en: Ask to subscribe
ca: Demana per subscriure't

en: But this contact can still see if you are online
ca: Però aquest contacte encara pot veure si estas connectat

en: No subscriptions
ca: No hi ha subscripcions

en: Invite
ca: Convida

en: Add the chatroom
ca: Afegeix la sala de xat

en: Contacts
ca: Contactes

en: Visit your public blog
ca: Visits el teu blog públic

en: See your public posts and share them with all your contacts
ca: Mira les teves publicacions públiques i comparteix-les amb tots els teus contactes

en: Share on Movim
ca: Comparteix a Movim

en: Oh! Hello!
ca: Ei! Hola!

en: Check the Menu
ca: Mira el Menú

en: Chat Room ID
ca: ID de la sala de xat

en: Bad Chatroom ID
ca: ID de la sala de xat incorrecta

en: News
ca: Notícies

en: Posts
ca: Publicacions
