movim - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Password
gl: Contrasinal

en: Configuration
gl: Configuración

en: Language
gl: Linguaxe

en: Wrong password
gl: Contrasinal incorrecta

en: My address
gl: Meu Enderezo

en: Submit
gl: Enviar

en: Reset
gl: Restablecer

en: Home
gl: Inicio

en: Account Creation
gl: Creación dunha Conta

en: Cannot load file '%s'
gl: Non pode cargarse o arquivo '%s'

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Away
gl: Fóra

en: January
gl: Xaneiro

en: February
gl: Febreiro

en: March
gl: Marzo

en: April
gl: Abril

en: May
gl: Maio

en: June
gl: Xuño
