movim - en to jbo translation catalogue (10 entries)

en: Password
jbo: japyvla

en: Language
jbo: bangu

en: Website
jbo: samci'ejudri

en: Wrong password
jbo: japyvla cu toldra

en: My address
jbo: mi judri

en: Submit
jbo: vrabatke

en: Reset
jbo: kraga'igau

en: Home
jbo: lazyzda

en: Error: %s
jbo: srera la'oi %s

en: Cannot load file '%s'
jbo: tolbevri la %s
