movim - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Thanks
lt: Ačiū

en: Developers
lt: Kūrėjai

en: Translators
lt: Vertėjai

en: Thanks to all the translators
lt: Ačiū visiems vertėjams

en: Software
lt: Programa

en: Resources
lt: Resursai

en: Movim is an XMPP-based communication platform. All the project, except the following software and resources, is under
lt: Movim yra XMPP pagrindu remta komunikacijos platforma. Visas projektas, išskyrus šią programinę įrangą ir išteklius, yra pagal

en: Account
lt: Paskyra

en: Change my password
lt: Pakeisti slaptažodį

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password confirmation
lt: Slaptažodžio patvirtinimas

en: The password has been updated
lt: Jūsų slaptažodis yra atnaujintas

en: Please provide a valid password (6 characters minimum)
lt: Prašome įvesti tinakmą slaptažodį (bent 6 simbolių)

en: The provided passwords are not the same
lt: Įvesti slaptažodžiai neatitinka

en: Delete your account
lt: Ištrinti jūsų paskyrą

en: You will delete your XMPP account and all the relative information linked to it (profile, contacts and publications).
lt: Jūs ištrinsite savo XMPP paskyrą ir visą susijusią informaciją su ja (profilį, kontaktus ir publikacijas)

en: Create a new account
lt: Sukurti naują paskyrą

en: No account creation form found on the server
lt: Serveryje nerasta paskyros sukūrimo formos

en: on
lt: Į

en: Your acccount has been successfully registered
lt: Jūsų paskyra buvo sėkmingai sukurta

en: Loading
lt: Kraunama

en: …and start playing
lt: ...ir pradėkit žaisti

en: Not Acceptable
lt: Nepriimtina

en: Actions
lt: Veiksmai

en: General Settings
lt: Bendrieji parametrai

en: Theme
lt: Tema

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Username
lt: Vartotojo vardas

en: Database
lt: Duomenų bazė
