movim - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Error: %s
ne: त्रुटि: %s

en: Day
ne: दिन

en: Monday
ne: सोमबार

en: Tuesday
ne: मंगलबार

en: Wednesday
ne: बुधबार

en: Thursday
ne: बिहिबार

en: Friday
ne: शुक्रबार

en: Saturday
ne: शनीबार

en: Month
ne: महिना

en: Year
ne: वर्ष

en: Today
ne: आज

en: Tomorrow
ne: भोली

en: Yesterday
ne: हिजो

en: day
ne: दिन
