movim - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Thanks
sv: Tack

en: Developers
sv: Utvecklare

en: Translators
sv: Översättare

en: Software
sv: Programvara

en: Resources
sv: Resurser

en: Movim is an XMPP-based communication platform. All the project, except the following software and resources, is under
sv: Movim är en XMPP-baserad kommunikationsplattform. Hela projektet, förutom följande mjukvara och resurser, är under

en: Account
sv: Konto

en: Change my password
sv: Ändra mitt lösenord

en: Password
sv: Lösenord

en: Create a new account
sv: Skapa ett nytt konto

en: General Settings
sv: Allmänna inställningar

en: Theme
sv: Tema

en: Default language
sv: Standardspråk

en: Username
sv: Användarnamn

en: Unknown error
sv: Okänt fel
