fcitx - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Press Escape to go back
ru: Нажмите  для перехода назад

en: Direct
ru: Прямой

en: Hiragana
ru: Хирагана

en: Full Katakana
ru: Полная катакана

en: Half ASCII
ru: Половинный

en: Full ASCII
ru: Полный

en: Half Katakana
ru: Половинная катакана

en: Composition Mode
ru: Режим композиции

en: Tool
ru: Инструмент

en: Mozc Tool
ru: Инструмент Mozc

en: Configuration Tool
ru: Инструмент настройки

en: Dictionary Tool
ru: Инструмент словаря

en: Add Word
ru: Добавить слово

en: About Mozc
ru: О

en: Press Ctrl+Alt+H to show usages.
ru: Нажмите Ctrl+Alt+H, чтобы показать использование.
