mozo 1.26.0 - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Name
af: Naam

en: Show
af: Wys

en: Main Menu
af: Hoof Menu

en: Change which applications are shown on the main menu
af: Verander watter programme word op die hoof menu gewys

en: Revert Changes?
af: Herstel veranderinge?

en: _Revert
af: _Keer terug

en: Revert all menus to original settings?
af: Herstel alle menus na oorspronklike stellings?

en: _Revert to Original
af: _Keer terug na oorspronklike

en: _Help
af: _Hulp

en: _Undo
af: _Ontdoen

en: _Close
af: _Sluit

en: _New Menu
af: _Nuwe Menu

en: Ne_w Item
af: Nu_we Item

en: New _Separator
af: Nuwe _Spasieërder

en: _Properties
af: _Eienskappe

en: _Delete
af: _Skrap

en: Move _Up
af: Skuif _op
