mozo 1.26.0 - en to an translation catalogue (11 entries)

en: Name
an: Nome

en: Show
an: Amostrar

en: Item
an: Elemento

en: Main Menu
an: Menu prencipal

en: Change which applications are shown on the main menu
an: Cambea as aplicacions que s'amostran en o menu prencipal

en: Revert Changes?
an: Revertir cambeos?

en: Revert all menus to original settings?
an: Revertir os cambeos de toz os menus a l'orichinal?

en: _Revert to Original
an: _Revertir a l'orichinal

en: _New Menu
an: _Nuevo menu

en: Ne_w Item
an: Nue_vo elemento

en: New _Separator
an: Nuevo _separador
