mozo 1.26.0 - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Name
ar: الاسم

en: Show
ar: أظهر

en: Item
ar: عنصر

en: Main Menu
ar: القائمة الرئيسة

en: Change which applications are shown on the main menu
ar: غيّر التطبيقات التي ستظهر في القائمة الرئيسيّة

en: Revert Changes?
ar: أأتراجع عن التغييرات؟

en: _Cancel
ar: أل_غ

en: _Revert
ar: ا_عكس

en: Revert all menus to original settings?
ar: أأسترجع كافة القوائم إلى الإعدادات الأصلية؟

en: _Revert to Original
ar: ا_ستعِد الحالة الأصلية

en: _Help
ar: _مساعدة

en: _Undo
ar: _تراجع

en: _Close
ar: _إغلاق

en: _Menus:
ar: _قوائم:

en: _New Menu
ar: قائمة _جديدة

en: Ne_w Item
ar: عنصر _جديد

en: New _Separator
ar: فا_صل جديد

en: _Properties
ar: _خصائص

en: _Delete
ar: ا_حذف

en: Move _Up
ar: انقل لأ_على

en: Move _Down
ar: انقل لأ_سفل
