mozo 1.26.0 - en to as translation catalogue (20 entries)

en: Name
as: নাম

en: Show
as: দেখুৱা

en: Item
as: বস্তু

en: Main Menu
as: মূখ্য তালিকা

en: Change which applications are shown on the main menu
as: মূখ্য তালিকাত কোনবোৰ অনুপ্ৰয়োগ দেখুওৱা হ'ব সেইটো সলনি কৰক

en: Revert Changes?
as: পৰিৱৰ্ত্তন প্ৰত্যাবৰ্ত্তন কৰোঁ?

en: _Cancel
as: বাতিল (_C)

en: _Revert
as: পৰিবৰ্তন বাতিল কৰক (_R)

en: Revert all menus to original settings?
as: সকলো তালিকা প্ৰাথমিক অৱস্থাৰ পৰিবেশলৈ প্ৰত্যাবৰ্ত্তন কৰোঁ?

en: _Revert to Original
as: প্ৰাথমিক অৱস্থলৈ প্ৰত্যাবৰ্ত্তন (_R)

en: _Help
as: সাহায্য (_H)

en: _Undo
as: পূৰ্বাবস্থা (_U)

en: _Close
as: বন্ধ কৰক (_C)

en: _Menus:
as: তালিকাসমূহ (_M):

en: _New Menu
as: নতুন তালিকা (_N)

en: Ne_w Item
as: নতুন বস্তু (_w)

en: New _Separator
as: নতুন বিভেদক (_S)

en: _Properties
as: বৈশিষ্ট্যাবলী (_P)

en: _Delete
as: মুছে ফেলুন (_D)

en: Move _Up
as: উপৰে স্থানান্তৰ (_U)
