mozo 1.26.0 - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Name
ast: Nome

en: Show
ast: Amosar

en: Item
ast: Oxetu

en: Main Menu
ast: Menú principal

en: Change which applications are shown on the main menu
ast: Camudar les aplicaciones que s'amuesen nel menú principal

en: Revert Changes?
ast: ¿Revertir cambios?

en: _Cancel
ast: _Encaboxar

en: _Revert
ast: _Revertir

en: Revert all menus to original settings?
ast: ¿Retornar tolos menús a los axustes orixinales?

en: _Revert to Original
ast: _Retornar al orixinal

en: _Help
ast: _Ayuda

en: _Undo
ast: Desfacer

en: _Close
ast: _Zarrar

en: _Menus:
ast: _Menús:

en: _New Menu
ast: _Menú nuevu

en: Ne_w Item
ast: Oxetu nuevu

en: New _Separator
ast: _Separtador nuevu

en: _Properties
ast: _Propiedaes

en: _Delete
ast: _Desaniciar

en: Move _Up
ast: _Mover arriba

en: Move _Down
ast: _Mover Abaxo
