mozo 1.26.0 - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Name
az: Ad

en: Main Menu
az: Əsas Menyu

en: _Revert
az: Ç_evir

en: _Help
az: _Yardım

en: _Undo
az: _Geri Al

en: _Close
az: _Bağla

en: _Properties
az: _Xassələr

en: _Delete
az: _Sil

en: Move _Up
az: _Yuxarı Daşı
