mozo 1.26.0 - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Name
be: Назва

en: Show
be: Паказаць

en: Item
be: Элемент

en: Main Menu
be: Галоўнае меню

en: Change which applications are shown on the main menu
be: Вызначыць, якія праграмы трэба паказваць у меню

en: Revert Changes?
be: Скасаваць змены?

en: _Cancel
be: _Скасаваць

en: _Revert
be: Ад_навіць

en: Revert all menus to original settings?
be: Вярнуць пачатковыя настáўленні для ўсіх меню?

en: _Revert to Original
be: _Вярнуцца да пачатковага

en: _Help
be: _Даведка

en: _Undo
be: _Адрабіць

en: _Close
be: _Закрыць

en: _Menus:
be: _Меню:

en: _New Menu
be: _Новае меню

en: Ne_w Item
be: Но_вы элемент

en: New _Separator
be: Новы _межнік

en: _Properties
be: _Уласцівасці

en: _Delete
be: _Выдаліць

en: Move _Up
be: Пасунуць _вышэй

en: Move _Down
be: Пасунуць _ніжэй
