mozo 1.26.0 - en to br translation catalogue (20 entries)

en: Name
br: Anv

en: Show
br: Diskouez

en: Item
br: Ergorenn

en: Main Menu
br: Pennlañser

en: Change which applications are shown on the main menu
br: Kemmañ roll an arloadoù diskouezet war al lañser meur

en: Revert Changes?
br: Dizober ar c'hemmoù ?

en: _Cancel
br: _Nullañ

en: _Revert
br: _Stumm diaraog

en: Revert all menus to original settings?
br: Adlakaat an holl lañseroù en o stummoù-orin ?

en: _Revert to Original
br: _Distreiñ d'ar stumm-orin

en: _Help
br: _Skoazell

en: _Undo
br: _Dizober

en: _Close
br: _Serriñ

en: _Menus:
br: _Lañseroù  :

en: _New Menu
br: Lañser _nevez

en: Ne_w Item
br: Ergorenn ne_vez

en: New _Separator
br: _Kefarz nevez

en: _Properties
br: _Perzhioù

en: _Delete
br: _Dilemel

en: Move _Up
br: Kas d'ar c'hr_ec'h
