mozo 1.26.0 - en to cmn translation catalogue (18 entries)

en: Show
cmn: 顯示

en: Main Menu
cmn: 主選單

en: Change which applications are shown on the main menu
cmn: 選擇那一個應用程式顯示在主選單上

en: Revert Changes?
cmn: 還原變更？

en: _Revert
cmn: 還原(_R)

en: Revert all menus to original settings?
cmn: 將所有選單還原為原本的設定？

en: _Revert to Original
cmn: 還原為原本的設定(_R)

en: _Help
cmn: 求助(_H)

en: _Undo
cmn: 復原(_U)

en: _Close
cmn: 關閉(_C)

en: _Menus:
cmn: 選單(_M):

en: _New Menu
cmn: 新增選單(_N)

en: Ne_w Item
cmn: 新增項目(_W)

en: New _Separator
cmn: 新增分隔線(_S)

en: _Properties
cmn: 屬性(_P)

en: _Delete
cmn: 刪除(_D)

en: Move _Up
cmn: 上移(_U)

en: Move _Down
cmn: 下移(_D)
