mozo 1.26.0 - en to crh translation catalogue (21 entries)

en: Name
crh: İsim

en: Show
crh: Köster

en: Item
crh: Unsur

en: Main Menu
crh: Baş Menü

en: Change which applications are shown on the main menu
crh: Baş menüde qaysı uyğulamalarnıñ kösterilecegini deñiştir

en: Revert Changes?
crh: Deñişikliklerni Keri Döndür?

en: _Cancel
crh: _Vazgeç

en: _Revert
crh: _Keri döndür

en: Revert all menus to original settings?
crh: Menülerniñ episini özgün tesbitlerge keri döndür?

en: _Revert to Original
crh: Özgünge _Keri Döndür

en: _Help
crh: _Yardım

en: _Undo
crh: _Keri yap

en: _Close
crh: _Qapat

en: _Menus:
crh: Menü_ler

en: _New Menu
crh: Yañı _Menü

en: Ne_w Item
crh: _Yañı Unsur

en: New _Separator
crh: Yañı _Ayırğıç

en: _Properties
crh: _Hasiyetler

en: _Delete
crh: _Sil

en: Move _Up
crh: _Yuqarı Taşı

en: Move _Down
crh: _Aşağı Taşı
