mozo 1.26.0 - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Name
cs: Název

en: Show
cs: Zobrazit

en: Item
cs: Položka

en: Main Menu
cs: Hlavní nabídka

en: Change which applications are shown on the main menu
cs: Změnit které aplikace zobrazovat v hlavní nabídce

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: application;main;menu;editor;customize;MATE;
cs: aplikace;aplikační;programů;hlavní;nabídka;nabídky;menu;editor;přizpůsobit;přizpůsobení;úprava;úpravy;upravení;upravit;MATE;

en: Revert Changes?
cs: Zrušit změny?

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Revert
cs: V_rátit

en: Revert all menus to original settings?
cs: Vrátit původní nastavení všech nabídek?

en: _Revert to Original
cs: _Obnovit původní

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Undo
cs: _Zpět

en: R_edo
cs: Z_novu

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Menus:
cs: _Nabídky:

en: _Items:
cs: _Položky:

en: _New Menu
cs: _Nová nabídka

en: Ne_w Item
cs: No_vá položka

en: New _Separator
cs: Nový _oddělovač

en: _Properties
cs: _Vlastnosti

en: _Delete
cs: _Smazat

en: Move _Up
cs: Přesunout _výše

en: Move _Down
cs: Přesunout _níže
