mozo 1.26.0 - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Name
el: Όνομα

en: Show
el: Προβολή

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Main Menu
el: Κυρίως μενού

en: Change which applications are shown on the main menu
el: Αλλαγή των εφαρμογών που εμφανίζονται στο κυρίως μενού

en: Revert Changes?
el: Επαναφορά αλλαγών;

en: _Cancel
el: Α_κύρωση

en: _Revert
el: Επανα_φορά

en: Revert all menus to original settings?
el: Επαναφορά όλων των μενού στις αρχικές τους ρυθμίσεις;

en: _Revert to Original
el: Επανα_φορά στο αρχικό

en: _Help
el: _Βοήθεια

en: _Undo
el: _Αναίρεση

en: _Close
el: _Κλείσιμο

en: _Menus:
el: _Μενού:

en: _New Menu
el: Νέο _μενού

en: Ne_w Item
el: Νέ_ο αντικείμενο

en: New _Separator
el: Νέο δια_χωριστικό

en: _Properties
el: _Προτιμήσεις

en: _Delete
el: _Διαγραφή

en: Move _Up
el: Μετακίνηση ε_πάνω

en: Move _Down
el: Μετακίνηση _κάτω
