mozo 1.26.0 - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Name
eo: Nomo

en: Show
eo: Montri

en: Item
eo: Menuero

en: Main Menu
eo: Ĉefa menuo

en: Change which applications are shown on the main menu
eo: Ŝanĝi kiujn aplikaĵojn montri en la ĉefa menuo

en: Revert Changes?
eo: Ĉu malfari ŝanĝojn?

en: _Cancel
eo: _Rezigni

en: _Revert
eo: Malfa_ri

en: Revert all menus to original settings?
eo: Ĉu reagordi ĉiujn menuojn al originaj agordoj?

en: _Revert to Original
eo: _Reagordi al la originala

en: _Help
eo: _Helpo

en: _Undo
eo: _Malfari

en: _Close
eo: _Fermi

en: _Menus:
eo: _Menuoj:

en: _New Menu
eo: _Nova menuo

en: Ne_w Item
eo: No_va menuero

en: New _Separator
eo: Nova _apartigilo

en: _Properties
eo: _Ecoj

en: _Delete
eo: _Forigi

en: Move _Up
eo: Movi su_pren
