mozo 1.26.0 - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Name
et: Nimi

en: Show
et: Näita

en: Item
et: Kirje

en: Main Menu
et: Peamenüü

en: Change which applications are shown on the main menu
et: Peamenüüs näidatavate rakenduste valimine

en: Revert Changes?
et: Kas pöörata muutused tagasi?

en: _Cancel
et: _Tühista

en: _Revert
et: _Taasta

en: Revert all menus to original settings?
et: Kas taastada kõigi menüüde algseaded?

en: _Revert to Original
et: _Taasta algne seis

en: _Help
et: A_bi

en: _Undo
et: _Unusta

en: _Close
et: _Sulge

en: _Menus:
et: _Menüüd:

en: _New Menu
et: _Uus menüü

en: Ne_w Item
et: Uus _kirje

en: New _Separator
et: Uus e_raldaja

en: _Properties
et: _Omadused

en: _Delete
et: _Eemalda

en: Move _Up
et: Liiguta ü_les

en: Move _Down
et: Liiguta _alla
