mozo 1.26.0 - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Name
eu: Izena

en: Show
eu: Erakutsi

en: Item
eu: Elementua

en: Main Menu
eu: Menu nagusia

en: Change which applications are shown on the main menu
eu: Aldatu zein aplikazio erakutsiko diren menu nagusian

en: Revert Changes?
eu: Leheneratu aldaketak?

en: _Cancel
eu: _Utzi

en: _Revert
eu: _Leheneratu

en: Revert all menus to original settings?
eu: Leheneratu menu guztiak jatorrizko ezarpenetara?

en: _Revert to Original
eu: _Leheneratu jatorrizkora

en: _Help
eu: _Laguntza

en: _Undo
eu: _Desegin

en: _Close
eu: _Itxi

en: _Menus:
eu: _Menuak:

en: _New Menu
eu: Menu _berria

en: Ne_w Item
eu: _Elementu berria

en: New _Separator
eu: _Bereizle berria

en: _Properties
eu: _Propietateak

en: _Delete
eu: _Ezabatu

en: Move _Up
eu: Eraman _gora

en: Move _Down
eu: Eraman _behera
