mozo 1.26.0 - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Name
fr: Nom

en: Show
fr: Afficher

en: Item
fr: Élément

en: Main Menu
fr: Menu principal

en: Change which applications are shown on the main menu
fr: Modifier les applications affichées dans le menu principal

en: Revert Changes?
fr: Annuler les modifications ?

en: _Cancel
fr: _Annuler

en: _Revert
fr: _Rétablir

en: Revert all menus to original settings?
fr: Revenir à la configuration d'origine pour tous les menus ?

en: _Revert to Original
fr: _Revenir à l'original

en: _Help
fr: Aide

en: _Undo
fr: A_nnuler

en: R_edo
fr: R_efaire

en: _Close
fr: _Fermer

en: _Menus:
fr: _Menus :

en: _Items:
fr: Éléments :

en: _New Menu
fr: _Nouveau menu

en: Ne_w Item
fr: Nouvel élé_ment

en: New _Separator
fr: Nouveau _séparateur

en: _Properties
fr: _Propriétés

en: _Delete
fr: _Effacer

en: Move _Up
fr: _Monter

en: Move _Down
fr: _Descendre
