mozo 1.26.0 - en to frp translation catalogue (5 entries)

en: Name
frp: Nom

en: Show
frp: Montrar

en: Item
frp: Objèt

en: Main Menu
frp: Menu principâl

en: _Undo
frp: _Dèfâre
