mozo 1.26.0 - en to fur translation catalogue (19 entries)

en: Name
fur: Nom

en: Show
fur: Mostre

en: Item
fur: Vôs

en: Main Menu
fur: Menu principâl

en: Change which applications are shown on the main menu
fur: Gambie lis aplicazions mostradis tal menu principâl

en: Revert Changes?
fur: Tornâ a ripristinâ?

en: _Revert
fur: _Ripristine

en: Revert all menus to original settings?
fur: Tornâ a ripristinâ i setagjos dai menu originâi?

en: _Revert to Original
fur: _Ripuarte a l'origjinâl

en: _Help
fur: _Jutori

en: _Undo
fur: _Anule

en: _Close
fur: _Siere

en: _Menus:
fur: _Menu:

en: _New Menu
fur: _Gnûf menu

en: Ne_w Item
fur: G_nove vôs

en: New _Separator
fur: Gn_ûf separadôr

en: _Properties
fur: Pr_oprietâts

en: _Delete
fur: _Elimine

en: Move _Up
fur: _Pare sù
