mozo 1.26.0 - en to fy translation catalogue (15 entries)

en: Name
fy: Namme

en: Show
fy: Sjen litte

en: Main Menu
fy: Haadmenu

en: Change which applications are shown on the main menu
fy: Feroarje hokke applikaasje wurde sjen litte in it haadmenu

en: Revert Changes?
fy: Feroaringen Weromkeare?

en: Revert all menus to original settings?
fy: Alle menus nei orizjinele ynstellingen weromkeare?

en: _Revert to Original
fy: Nij Orizjineel Weromkeare

en: _Undo
fy: Ûngedien meitsje

en: _Close
fy: Slute

en: _New Menu
fy: _Nij Menu

en: Ne_w Item
fy: Nij Item

en: New _Separator
fy: Nije Ôf_skieder

en: _Properties
fy: Foarkarren

en: _Delete
fy: Wiske

en: Move _Up
fy: Ferpleats Omheech
