mozo 1.26.0 - en to ga translation catalogue (20 entries)

en: Name
ga: Ainm

en: Show
ga: Taispeáin

en: Item
ga: Mír

en: Main Menu
ga: Príomhroghchlár

en: Change which applications are shown on the main menu
ga: Athraigh na feidhmchláir atá taispeánta sa phríomhroghchlár

en: Revert Changes?
ga: Fill Athruithe?

en: _Cancel
ga: _Cealaigh

en: _Revert
ga: Iom_paigh

en: Revert all menus to original settings?
ga: Fill gach roghchlár ar bhunsocruithe?

en: _Revert to Original
ga: _Fill ar Bhunúsach

en: _Help
ga: Cab_hair

en: _Undo
ga: _Cealaigh

en: _Close
ga: _Dún

en: _Menus:
ga: _Roghchláir:

en: _New Menu
ga: Roghchlár _Nua

en: Ne_w Item
ga: Mír N_ua

en: New _Separator
ga: _Deighilteoir Nua

en: _Properties
ga: _Airíonna

en: _Delete
ga: _Scrios

en: Move _Up
ga: Bog S_uas
