mozo 1.26.0 - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Name
hy: Անուն

en: Show
hy: Ցույց տալ

en: Item
hy: Հոդված

en: Main Menu
hy: Գլխավոր մենյու

en: Change which applications are shown on the main menu
hy: Ընտրել աշխատածրագրերը, որոնք ցուցադրվելու են գլխավոր մենյուում

en: Revert Changes?
hy: Վերականգնե՞լ փոփոխությունները

en: _Cancel
hy: _Չեղարկել

en: _Revert
hy: _Հետշրջել

en: Revert all menus to original settings?
hy: Վերականգնե՞լ բոլոր մենյուների սկզբնական վիճակը

en: _Revert to Original
hy: _Վերականգնել սկզբնական վիճակը

en: _Help
hy: _Օգնություն

en: _Undo
hy: _Հետադարձել

en: _Close
hy: _Փակել

en: _Menus:
hy: _Մենյուներ․

en: _New Menu
hy: Ն_որ մենյու

en: Ne_w Item
hy: _Նոր տարր

en: New _Separator
hy: Նոր _Բաժանիչ

en: _Properties
hy: _Հատկություններ

en: _Delete
hy: _Հեռացնել

en: Move _Up
hy: Տեղափոխել _Վերև

en: Move _Down
hy: Տեղափոխել _Ներքև
