mozo 1.26.0 - en to ig translation catalogue (8 entries)

en: Name
ig: Aha

en: Main Menu
ig: Menu nkeisi

en: _Help
ig: _Nnyemaka

en: _Undo
ig: _Nweghachi

en: _Close
ig: _Mechie

en: _Properties
ig: _Akparamagwa

en: _Delete
ig: _Hichaa

en: Move _Up
ig: Kpụga _n'elu
