mozo 1.26.0 - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Name
ka: სახელი

en: Show
ka: ჩვენება

en: Item
ka: ელემენტი

en: Main Menu
ka: ძირითადი მენიუ

en: Change which applications are shown on the main menu
ka: ძირითად მენიუში პროგრამების მართვა, შესაძლებელია მათი დამალვა ან ჩვენება

en: Revert Changes?
ka: გავაუქმოთ ცვლილებები?

en: _Cancel
ka: _გაუქმება

en: _Revert
ka: _აღდგენა

en: Revert all menus to original settings?
ka: დავაბრუნოთ ყველა მენიუ საწყის მდგომარეობაში?

en: _Revert to Original
ka: _დააბრუნე ორიგინალი

en: _Help
ka: _დახმარება

en: _Undo
ka: გა_უქმება

en: _Close
ka: _დახურვა

en: _Menus:
ka: _მენიუები:

en: _New Menu
ka: ახალი _მენიუ

en: Ne_w Item
ka: _ახალი პუნქტი

en: New _Separator
ka: ახალი _გამყოფი ხაზი

en: _Properties
ka: _პარამეტრები

en: _Delete
ka: _წაშლა

en: Move _Up
ka: ზ_ემოთ აწევა
