mozo 1.26.0 - en to kab translation catalogue (8 entries)

en: Name
kab: Isem

en: _Cancel
kab: _Sefsex

en: _Revert
kab: _Tti

en: _Help
kab: Ta_llalt

en: _Undo
kab: Se_fsex

en: _Close
kab: _Mdel

en: _Properties
kab: _Iraten

en: _Delete
kab: _Kkes
