mozo 1.26.0 - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Name
kk: Атауы

en: Show
kk: Көрсету

en: Item
kk: Элемент

en: Main Menu
kk: Бас мәзір

en: Change which applications are shown on the main menu
kk: Бас мәзірде көрсетілген қолданбаларды таңдау

en: Revert Changes?
kk: Өзгерістерден бас тарту керек пе?

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Revert
kk: Қай_тару

en: Revert all menus to original settings?
kk: Барлық мәзірлерді бастапқы қалпына келтіру керек пе?

en: _Revert to Original
kk: Бастапқы қалпына келтіру

en: _Help
kk: Көм_ек

en: _Undo
kk: Бол_дырмау

en: _Close
kk: Жа_бу

en: _Menus:
kk: _Мәзір:

en: _New Menu
kk: Жаңа мә_зір

en: Ne_w Item
kk: Жаңа элемен_т

en: New _Separator
kk: Жаңа бө_лгіш

en: _Properties
kk: Қас_иеттері

en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: Move _Up
kk: Ж_оғары апару

en: Move _Down
kk: Төмен жы_лжыту
