mozo 1.26.0 - en to ku_IQ translation catalogue (12 entries)

en: Name
ku_IQ: ناو

en: Show
ku_IQ: پیشاندان

en: Item
ku_IQ: بڕگە

en: Main Menu
ku_IQ: پێڕستی سەرەکی

en: _Cancel
ku_IQ: _هەڵوەشاندنەوە

en: _Help
ku_IQ: _یارمەتی

en: _Close
ku_IQ: _داخستن

en: _New Menu
ku_IQ: _پێڕستی نوێ

en: Ne_w Item
ku_IQ: بڕ_گەی نوێ

en: _Properties
ku_IQ: _تایبەتمەندییەکان

en: _Delete
ku_IQ: _سڕینەوە

en: Move _Up
ku_IQ: جوڵاندن بۆ _سەرەوە
