mozo 1.26.0 - en to li translation catalogue (7 entries)

en: Name
li: Naam

en: _Revert
li: T_rökvalle

en: _Help
li: _Hulp

en: _Undo
li: Óngeda_on make

en: _Close
li: _Sjloete

en: _Properties
li: _Eigesjappe

en: _Delete
li: Eweg_doon
